SIMONA’S “MUST HAVE” IN YOUR BAG WHEN YOU ARE IN CHINA

image

Iš modelių apartamentų, čia Pekine, išeiti tuščiomis yra beveik neįmanoma. Namų duris užveriu dažniausiai 8 valandą ryto, o kada į juos grįšiu net neįsivaizduoju. Nes net jei paskutinis kastingas yra numatytas tarkime 3 valandą popiet, labai taip gali būti, kad namie būsiu tik 8 valandą vakaro. O jei tą dieną reikia dirbti, nuspėti darbo pabaigos praktiškai neįmanoma.

Didžiausią įtaką tam daro ne tik naujos vietos ir nauji klientai, bet ir beprotiškas Pekino eismas ir kamščiai. Iš vieno miesto galo į kitą gali tekti keliauti apie 2-3 valandas. Čia ir tai jei Tau labai pasiseks. Todėl prieš išeidama iš namų visada pasirūpinu, kad kuprinėje turėčiau kelis svarbiausius daiktus, kurių man prireiks dienos eigoje.

Pirmiausia tai veido kaukė. Be jos – nei iš vietos! Kaip žinote oras Pekine ypač šiomis dienomis yra tikrai labai prastas, todėl apsauga privaloma. Antras MUST HAVE dalykas – maistas ir vanduo. Dažnai tenka valgyti kelyje ar kamštyje tarp kastingų, todėl labai patogu, kai turiu bent jau sveiką užkandį arba savo mėgstamiausią NUTRILESS kokteilį tiesiog po ranka. Tiesa, dar prieš išeidama iš namų į plakiklį įsiberiu saują sėlenų ir kokoso drožlių. Taip ir skaniau, ir sočiau!

Taip pat ipod grotuvas visada keliauja su manimi. Stovint kamščiuose ar tiesiog lekiant Pekino gatvėmis be muzikos būtų sunku. O ir šiaip, muzika mano gyvenime užima labai svarbią vietą.

Uždarose patalpose oras Pekine visur labai sausas, nes beveik visur yra kondicionieriai, todėl būtinai su savimi turiu gerai drėkinantį rankų kremą ir lūpų balzamą!

Tokie yra mano MUST HAVE! O kaip atrodo Jūsų kelioninės rankinės MUST HAVE??

Linkėjimai!

S.