SHOP MY CLOSET | GO9

Photo / Monika Rukaitė

Laikas jau ketvirtajam stilingų moterų spintų išpardavimui! Labai džiaugiuosi, kad šį šeštadienį – spalio 6d. aš, tinklaraščio “Labas Lukai” autorė ir parduotuvės “Kick the Moon” savininkė Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili, modelis Justina Zadžiauskaitė ir kitos stilingos Vilniaus miesto moterys vėl kviesime Jus apsilankyti vienos dienos spintos išpardavime – „Shop My Closet“.

Anksčiau mūsų organizuotas „Fashionistas Meet Up“ renginys sulaukė didelio moterų susidomėjimo. Džiaugiamės, kad ir vėl turime galimybę vienai dienai suburti stilingas moteris, tik šį kartą jau šiek tiek kitokio formato reginyje nauju pavadinimu – „Shop My Closet“.

Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili / photo Vika Paškelytė

Tai kas naujo? „Shop My Closet“ pagrindinė idėja ne tik vienoje erdvėje suburti stilingas asmenybes, kurios ieško naujų namų puikios būklės aprangos detalėms, bet tuo pačiu kviesti moteris prisidėti prie labdaros – apsilankius renginyje bus galimybė paaukoti savo drabužius, avalynę ir aksesuarus (tinka visi dydžiai), kurie yra būtini kiekvienam, tačiau ne visi gali juos nusipirkti. Be to, tai puiki galimybė gyvai padiskutuoti apie stilių ir madą. Todėl visų moterų labai laukiame mūsų organizuojame renginyje, kur garantuojame – rasit ne vieną spintos lobį!

Renginio pavadinimas keičiasi, tačiau jo vietos pakeisti neįmanoma: stileivos ir vėl renkasi prekybos centre GO9. Vilniaus miesto širdyje esančiame GO9 yra viskas, ko reikia skubančiai miesto moteriai – nuo sulčių baro, skaniausios kavos iki grožio salono, išskirtinio Lietuvos dizainerių butiko ar knygyno. Ir nereikia sukti galvos dėl parkingo, jei esi su mašina, nes jis, tikrąja to žodžio prasme, tiesiai Tau po kojomis!

Justina Zadžiauskaitė / photo Martynas Stankaitis

Prie renginio iniciatyvos prisijungs ir dar daugiau stilingų moterų: dizainerė Ieva Daugirdaitė, TV ir radijo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė, stilistė Kamilė Bukauskaitė, tinklaraštininkė Deimantė Bulbenkaitė, gydytoja dermatologė Aušrinė Ramanauskaitė-Deficitas ir kitos. Todėl visų moterų labai laukiame mūsų organizuojame renginyje „Shop My Closet“, kur garantuojame – rasit ne vieną spintos lobį.

„Shop My Closet“ vyks spalio 6 d. 11:00 – 16:00 h prekybos centre GO9 3 a., Vilniuje.

APIE MUS RAŠO SPAUDA:

delfi.lt: Stilingos vilnietės vėl atvers savo garderobą ir kvies prisijungti prie kilnaus tikslo

zmones.lt: „Shop My Closet“: stilingos moterys ne tik išparduos savo spintos garderobą, bet kvies prisijungti prie kilnaus tikslo

tv3.lt: „Shop My Closet“: stilingos moterys ne tik išparduos savo spintos garderobą, bet kvies prisijungti prie kilnaus tikslo

logo