SAY IT LOUD | T-SHIRTS

Manau drabužiai yra kur kas daugiau nei aprangos ar stiliaus detalė. Tai – komunikacijos forma. O dar jeigu jie patys “kalba”… Ypač marškinėliai – šiuo metu užrašai ant jų visiškas TOP (nors tai ir nėra naujiena) – jie karaliavo nuo Dior podiumo (SPRING 2017) iki London Fashion Week. Tokiu būdu dizaineriai visam pasauliui gali išreikšti savo požiūrį apie aktualiausius įvykius, ypač politinius (pavyzdžiui, JAV prezidento rinkimai, Brexit ir pan.). Nes kas pasakė, kad į madą reikia tik žiūrėti? Ją galima ir girdėti!

Užrašai ant marškinėlių lyg tatuiruotė – atkreipia dėmesį ir nepasakydamas nei žodžio, gali pasakyti labai daug, išreikšti savo emociją ar tai, kaip tu jautiesi. Kitaip sakant, marškinėliai suteikia galimybę vilkėti (tikrąja to žodžio prasme) savo mintis.

Bet ne tik Givenchy, Alexander Wang, Gucci, Moschino ar Miu Miu, gatvės mados fashionistos ar blogerės tą gali. Greitosios mados parduotuvės mums irgi siūlo įvairiausių marškinėlių su skambiais užrašais ar frazėm, bet kodėl pačiai negalima jų pasidaryti? Tikrai galima! Kad vėliau netektų prasilenkti su mergina, kuri vilki tą pačią palaidinę (tu žinai tą jausmą). Nors aš nepasimetu ir visada pasakau komplimentą! Dar ir pajuokauju, kad abi turim labai gerą skonį.

Tik šiek tiek fantazijos ir kūrybos – ir turėsi tokį daiktą, kurio niekas kitas neturės. Taigi dalinuosi keliomis savo pačios DIY (Do-It-Yourself) marškinėlių idėjomis. Nes be marškinėlių kaip ir be džinsų – aš neįsivaizduoju savo spintos.

Tai koks užrašas puoštų tavo marškinėlius?