ROSE GOLD IS THE NEW BLACK | DELL

Šiandien ofisai/biurai nyksta, nes dabar darbo vieta dažniausiai yra ten, kur kompiuteris. Asmeniškai mano darbas reikalauja nuolat kaupti idėjas, jas fiksuoti, kurti įdomų turinį, redaguoti nuotraukas, atsakinėti į email’us ir t.t., ir tą darau bet kur, todėl visur su savimi privalau turėti “ofisą”. Arba kitaip sakant – nuo šiol tikrai visur jį turėsiu. Nes…

Sau pasidovanojau, manau, geriausią ir labai lauktą dovaną – naują kompiuterį! Turiu prisipažinti, kad iki šiol man teko dirbti su ilgai man tarnavusiu, tačiau jau “pavargusiu” ir tikrai laaaaabai sunkiu kompiuteriu. Mūsų draugystė ir padaryti darbai – nepamirštami! Juo sukūriau savo tinklaraštį ir sėkmingai jį rašau jau 1,5 metų, juo rašiau knygą ir dariau daug kitų darbų, todėl tam tikra prasme man gaila su juo išsiskirti.

Bet vis tik niekas manęs taip neerzina kaip lėta kompiuterinė technika. Juk ji ir sukurta tam, kad leistų produktyviai ir greitai dirbti. Todėl ir nusprendžiau, kad metas pagaliau išsirinkti naują kompiuterį.

Tik aišku… Jį išsirinkti nebuvo lengva užduotis, greičiau jau tikras galvosūkis. Ypač kai jų tiek daug! Norėjosi, kad kompiuteris atliktų visas funkcijas sparčiai ir kokybiškai. Prioritetai buvo keli – lengvumas (kad pagaliau galėčiau visur nešiotis) ir greitis. O čia dar radau ir labai stilingą – nes šiandien kompiuteris, kaip ir laikrodis, įvaizdžio dalis! Tai Dell XPS 13 Rose Gold.

Gerai jau, meluoju – man kaip moteriai, svarbiausia, kad gražiai atrodytų – nesvarbu, kalbam apie kompiuterį ar mašiną, o jau vėliau seka visi kiti “pribumbasai”. Tai šitas XPS 13 – ne tik labai moteriškas ir malonus liesti, bet ir jo spalva kaip… chameleonas. Jis 3 in 1: ir rožinis, ir auksinis, ir sidabrinis. Juokaudama sakau, kad lengvai galiu derinti net prie dienos outfit’o!

Kitas dalykas, ilgai laikanti baterija – po lengvumo (XPS 13 sveria tik 1.2 kg ir yra vos didesnis už mano knygą!) ir grožio tai man vienas būtiniausių dalykų (senąjį kompiuterį visada turėjau būti pajungusi su pakrovėju, nes baterijai seniai “viso gero”). Su šituo kompiuteriu dabar galiu 6-8 valandas be pakrovėjo (kam aktualu, jis turi 7-os kartos Intel Core i5 procesorių, dėl to yra itin spartus ir taupantis energiją)! Vadinasi – drąsiai galėsiu gaudyti kūrybines idėjas kad ir prie ežero (kaip tik šią savaitę važiuoju) ar jūros. Tiesiog guli ir rašai tekstą ar skaitai, kad ir visas 8 valandas.

Man labai patiko ir matinis ekranas, kuris nesiteplioja (visi žinom, kaip ten būna su tais pirštų antspaudais ant ekranų) ir apsaugo nuo atspindžių – dar vadinamas “Anti Glare” ekranas. Rimtai, galiu sėdėti kad ir saulėje – viską kuo aiškiausiai matau. Nereikia ieškoti specialios vietos, kur ji nešvies (net naudodamasi telefonu dažnai ieškau, kur šešėlis, kad įžiūrėčiau, kas ten vyksta). Kitaip sakant, ekranas nebijo tiesioginės saulės šviesos. Vadinasi, čia ir vėl – guli prie ežero ar jūros, nesuki galvos ir sau ramiai dirbi.

Na ir dar keli dalykai, kuriuos būtinai turiu paminėti, nes jei renkiesi kompiuterį – į tai tikrai reiktų atkreipti dėmesį. Dell XPS 13 turi 8 GB darbinės atminties (RAM) – to dažniausiai visiškai pakanka ir gana rimtam darbui su grafika – foto, baziniam video apdorojimui (ne patiems didžiausiems profams žinoma). Taip pat čia yra 256 GB SSD diskas, tik ką jis reiškia? Pasirodo, dėl jo itin sparčiai užsikrauna kompiuteris, lengva dirbti su keliom programom vienu metu, todėl drąsiai gali multitaskinti.

Ir last thing (pažadu): TPM – duomenų šifravimo technologija – jei šią funkciją įjungiu – kompiuterio duomenys užšifruojami labai saugiai. Tarkim, jei kompiuterį pavogtų (tfu tfu tfu, kad taip nebūtų) – vagys negalėtų nuskaityti informacijos iš kompiuterio, nežinodami slaptažodžio. Taip apsaugomi asmeniniai duomenys, kas, manau, šiandien tikrai yra labai svarbu, nes VISI savo kompiuteriuose turim informacijos, kurios nenorėtume pamatyti viešoje erdvėje (nuotraukos, dokumentai, naršymo istorija ir t.t.). Privatumas tampa vis svarbesnis skaitmeniniame amžiuje, kuriame grėsmė tik didėja, o vartotojų žinių lygis, deja, nelabai.

Tai tiek apie mano nuostabią dovaną sau. Dabar kompiuterį noriu neštis VISUR (iki šiol jau taip vengdavau to)! Nesvarbu, darbas, kelionė ar atostogos. Atrodo toks mažytis, plonas ir lengvas, bet jame telpa viskas –  elegantiškas, apgalvotas dizainas,  moderniausios technologijos ir dalis mano gyvenimo.

Taip kad ROSE GOLD IS THE NEW BLACK baby! Dabar tai stilingas mano aksesuaras ir neišskiriamas kasdienybės palydovas.

Sukurta su DELL