RFW 2016 | MAKE IT HAPPEN

Praeitą savaitę aš pirmą kartą dalyvavau mados savaitėje kaip blogerė/tinklaraštininkė! O tiksliau – dalyvavau Rigos mados savaitėje (RFW) kartu su kitomis geriausiomis Lietuvos blogerėmis ir labai noriu su Jumis pasidalinti RFW įspūdžiais ir nuotraukomis!

Mūsų kelionė prasidėjo praeitą šeštadienį anksti ryte, tad kavos puodelis buvo tiesiog MUST DRINK. Bet apie viską nuo pradžių…

Pirmiausia labai noriu padėkoti “Maybelline” kosmetikai už galimybę dalyvauti tokiame šauniame mados ir grožio renginyje, susipažinti su tiek nuostabių žmonių ir dar kartą aplankyti mano mylimą Rigą!

Vis tik mano kelionė prasidėjo ne tik gardžios kavos puodeliu, bet ir autobuse išsiliejusiu nagų lako buteliuku, o Chanelette‘ei dar ir pamestu kompiuteriu (bet vėliau, ačiū Dievui, atrastu!). Todėl lakuotis nagus judančioje transporto priemonėje ir palikti kompiuterius autobusuose griežtai nerekomenduoju (nes bus bėdų!). Bet nepaisant to, tikslas buvo sėkmingai pasiektas ir mes atvykome į nuostabų viešbutį “City Hotel Teater”, o vėliau ir į Rigos mados savaitės 2016 būstinę – Radisson Blu Hotel.

RFW metu buvo pristatytos ne tik talentingų dizainerių kolekcijos, bet ir 4 “Maybelline New York” makiažų įvaizdžiai ir naujausios tendencijos (“Chaotic Space”, “Sensational Pink”, “Cosmic Blue” ir “Blushed Nude”). Nes mada ir makiažas yra neatsiejama pora (tiek ant podiumo, tiek kasdieniame gyvenime)!

Be to, man buvo didžiulė garbė stebėti visus RFW fashion show pirmoje eilėje, kartu su kitomis Lietuvos ir Baltijos šalių tinklaraštininkėmis ir pamatyti tokių dizainerių kaip latvių QOOQOO ar estų POHJANHEIMO kolekcijas!

Aš labai džiaugiuosi, kad tinklaraščio rašymas man suteikia tokių nuostabių progų pamatyti tiek daug. Net ir šiuo metu, kartu su ChaneletteAsta Lipštaitė, „Bioderma“ bei „Institut Esthederm Paris“ vadovu Baltijos šalims ir Skandinavijai Patrick’u Le Scel‘u ir kitais geriausiais Europos blogeriais esame Kanuose. Tyrinėjame BIODERMA kosmetikos laboratoriją ir mėgaujamės kvapą gniaužiančiais Pietų Prancūzijos vaizdais. Ir jau netrukus su Jumis pasidalinsiu visais įspūdžiais!

O kol kas… Kaip “Maybelline” pasakytų: “MAKE IT HAPPEN!”

Processed with VSCO with hb2 presetIMG_3906 Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with b5 preset