PIRMOJI INTERJERO TV LAIDA!

Pirmoji INTERJERO TV laida apie spalvų madas interjere jau ČIA! Kaip susidraugauti su šių metų madingiausia – gyvo koralo spalva ir kaip nepasimesti spalvų deriniuose? Patarimais dalinasi interjero dizainerė bei spalvų ekspertas. Įsijunkite pasižiūrėti!

„Interjero TV“ – laida skirta namus įsirenginėjantiems žmonėms ir tiems, kurie nori gyventi stilingai. Laidos yra kitokio  formato, nes transliuojamos tik internetu. Tai suteikia daugiau laisvės tiek patiems laidos svečiams, tiek pačiai laidai. „Interjero TV“ laidose didžiausią dėmesį skirsime gero interjero recepto paieškoms – ar toks egzistuoja ir koks jis galėtų būti. Bandysime suprasti kas madinga, kas nebe ir kas nepavaldu jokioms tendencijoms. Taip pat domėsimės kokius naujus sprendimus siūlo gamintojai ir kokios naujovės atkeliauja į Lietuvos interjerus.

Tačiau visų svarbiausia – laidose patarimais ir įžvalgomis dalinsis architektai, interjero dizaineriai bei įvairūs šios srities specialistai. Tad laidos žiūrovai, kurie įsirenginėja namus gaus naudingos ir praktiškos informacijos, o ne akivaizdžiai brukamą reklamą, kurią jau įpratome matyti televiziniame formate. Tuo tarpu “Interjero TV” laidos formatas leis ir patiems žiūrovams siūlyti aktualias jiems temas siužetams, kuriuos vėliau bus galima išvysti laidoje. „Interjero TV“ laidos bus transliuojamos “Youtube” kanale kas antrą pirmadienį.

logo