PHOTOSHOOT FOR “LAIMA” MAGAZINE | BACKSTAGE

 

Jau anksčiau esu sakiusi, kad mano darbas man dovanoja nepaprastą galimybę susitikti su įvairiais ir ypač talentingais žmonėmis. Šį kartą tai Gedmantas Kropis, Giedrė Anužytė, Jurga ir Gražvydas.

Vakar turėjome fotosesiją žurnalui “LAIMA”. Buvo nepaprastai įdomi, produktyvi ir “nejaučiu, kad dirbu” diena. Nes matote, fotosesijos pradžioje su Gedmantu apsitarėme, koks yra mūsų darbo principas, kaip viskas vyks. Abu sutikome, jog mėgstame, kai darbas padaromas greitai ir kokybiškai – profesionalumas ir įgūdžiai daro savo (haha). Abu sutikome, kad šiandien irgi ilgai neužtruksime – padarysime greitą ir kokybišką rezultatą. Tačiau… Taip įsidirbome ir nors rezultatas tikrai buvo greitas ir kokybiškas, vis tik fotosesija užtruko ilgiau nei planavome, praktiškai 9 valandas. Bet juk laimingi laiko neskaičiuoja… Kaip ir sakiau, vakar buvo “nejaučiu, kad dirbu” diena.

Rezultato laukite labai gero! Ačiū visai komandai, už kokybišką darbą. Jurgai už nepriekaištingą make up’ą, Giedrei už nerealų stiliaus pojūtį, Gedmantui už puikius kadrus, Graždvydui už visą rūpestį ir muziką darbo metu (nors palaukit.. kokio darbo??!).

Jau greitai susitiksime žurnalo puslapiuose!

S.