PERLAI PERLAI PERLAI | AUSKARAI PAGAL VEIDO FORMĄ

 

Photos by Andrius Burba

Auskarai – įvaizdį užbaigiantis aksesuaras, moteris puošiantis nuo senų laikų. Deja, ne viskas, kas gražu akiai, mums tinka pagal veido formą. Todėl auskarus reikia rinktis atsakingai.

Vasaros metu aš rekomenduoju pasirinkti perlus, nes tai klasika! Jie niekada neišeina iš mados ir galima sakyt, kad yra savotiška investicija. Dalinuosi keliais patarimai renkantis auskarus. Jais vadovaujantis Tu visada būsi stilinga ir pasitikinti savimi.

Ovalo formos veidas

Paprastai tokia veido forma yra platesnė skruostų srityje, truputį siaurėja ties kakta ir smakru. Tokiam veido tipui tinka absoliučiai visi auskarai. Nuo mažyčių iki didžiulių žiedų. Vis tik reikėtų vengti pernelyg ilgų ir plonų auskarų, kurie dar labiau ištempia veidą.

Trikampio formos veidas

Šiai veido formai būdinga plati sritis ties antakiais ir kakta virš jų. Nuo skruostų į smakrą veidas siaurėja. Plati ir aukšta kakta, išsišovę skruostikauliai, mažas ir truputį užaštrintas smakras. Tokiai veido formai tiks aksesuarai, kurie sušvelnina veido kontūrus. Puikiai derės ovalūs ar maži apvalūs auskarai. Rinkis auskarus, kurie apvalintų veido apatinę dalį. Venk auskarų, kurie smailėja į apačią.

_ur23636

Kvadrato formos veidas

Šitokiai veido formai būdinga tikslios paralelinės ir tiesios veido linijos nuo kaktos iki smakro, vienodas plotis ties kaktos, skruostais ir apatiniais žandikauliais. Tokiam veidui netinka aštriakampiai ir kvadratiniai auskarai. Tiks maži auskariukai ir ilgi auskarai.


Apvalus veidas

Tokiai veido formai būdinga itin plati dalis yra tarp skruostikaulių, ties ausimis, taip pat – apvalūs skruostai, smakras. Šitokima veidui tinka ilgi auskarai, vizualiai truputį pailginantys veidą. Taip pat tinka kvadrato bei trikampio formos auskarai. Venk mažyčių, žiedo formos auskarų. Pastarieji veidą dar labiau apvalina.

Pailgas veidas

Šitokios veido formos kakta ir smakras yra vienodo pločio. Atstumas tarp skruostikaulių proporcingas atstumui tarp apatinių žandikaulių. Turint tokį veidą, rekomenduojami apvalūs, stambūs trikampio formos (su aštriu kampu viršuje) ir kvadrato formos auskarai. Jie vizualiai paplatins veidą, suteiks jam apimties ties žandikauliais ir skruostais. Venk plokščių ir ilgų auskarų, jie vizualiai prailgina ir taip pailgą veidą.