PAGALIAU TURIU SAVO OFISĄ – MONDAY OFFICE

Atsimenat, kažkada rašiau apie third place (arba third space) – tai tokia aplinka, kurioje praleidžiame nemažai savo laiko, bet tai nėra nei namai (“first place”) nei darbas (“second place”). Arba dar kitaip sakant, tai vieta kurioje tuo pat metu gali ir dirbti, ir atsipalaiduoti.

Mano veikla suteikia man galimybę vis keisti “ofiso” vietą, todėl labai dažnai tas ofisas atsiduria kur nors Vilniaus senamiesčio kavinukėse! Tik kad ir kaip smagiai ar dinamiškai tai skambėtų – SAVO vietos labai norisi… Ir tokią vietą aš pagaliau radau!

Ofiso ieškojau gal daugiau nei metus. Kažkaip ne taip lengva buvo rasti, kaip atrodė iš pradžių! Netinka tai lokacija, tai erdvė, tai kaina. Gal paklausti: “O kam tas ofisas? Juk jei yra galimybė – galima namie dirbti ir dar pinigų sutaupyti”. Tai skubu atsakyti.

Savarankiškas darbas reikalauja tam tikros disciplinos, kad darbas nebūtų atidėliojamas ir namų rutiną netaptų nr.1. Labai reikia mokėti atskirti darbą ir asmeninį gyvenimą. Nes dauguma galvoja – jei jau dirbi namuose, tai turi marias laiko. Skirtingai nuo daugelio nuomonės, tinklaraščio rašymas nėra vien malonus laisvalaikio užsiėmimas – tai rimtas ir daug energijos reikalaujantis darbas. Asmeniškai mano darbas reikalauja nuolat kaupti idėjas, jas fiksuoti, kurti įdomų turinį, redaguoti nuotraukas, atsakinėti į email’us, montuoti video ir t.t.. Man tai ne laisvalaikio praleidimo būdas, o pagrindinė veikla. Todėl ofisas būtinas!

Monday Office tiesiog tobula vieta mano darbui! Nes manau žmogus gali dirbti našiai tada, kai gerai jaučiasi. Vadinasi, freelan’cinant yra galimybė susikurti aplink save tokią atmosferą, kad žmogus jaustų komfortą dirbdamas (sakau ačiū savo darbui). O ir motyvacija dirbti visai kitokia.

Čia aš susikaupiu ir dar tiek įkvepimo gaunu… Jau nekalbu apie ofiso lokaciją (su fantastišku vaizdu), nerealiai stilingą aplinką ir bene geriausią kavą Vilniuje! Esu nepaprastai laiminga, kad atradau Monday Office. Dabar pirmadienių laukiu dar labiau!

Sukurta su MO

logo