NORINT KAŽKĄ PAKEISTI ŠIAME PASAULYJE – GERIAUSIA PRADĖTI NUO SAVĘS

Photos / Reda Mickevičiūtė

Apie planetos išsaugojimą kalbama jau kurį laiką, bet jaučiu, kad tik pastaruoju metu, daugiausia socialinių tinklų dėka, tai tapo labiau sąmoninga ir prieinama kiekvienam iš mūsų. Prieš trejetą metų apie ekologiją, atsakingą vartojimą ar tvarią madą per daug nesusimąstydavau, o dabar atrandu savų būdų kaip galiu prisidėti prie planetos saugojimo.

Negalime tikėtis drastiškų pokyčių, bet džiaugiuosi, kad ateina suvokimas (ir ačiū Dievui), kad norint kažką pakeisti šiame pasaulyje – geriausia pradėti nuo savęs ir savo pavyzdžiu įkvėpti keistis kitus. Kasdien nors po vieną mažą dalyką – ar vienu plastiko maišeliu mažiau, ar vienu plastikiniu kavos puodeliu – kiekviena pastanga yra svarbi Žemei.

Džiugu, kad ir mano mylimam drabužių prekės ženklui „H&M“ taip pat rūpi mūsų visų namai – naujoje „H&M Conscious“ rudens kolekcijoje (kuri jau pasirodė visose „H&M“ parduotuvėse) kiekvienas drabužis yra pagamintas iš tvarių audinių. Ne mažiau 50% kolekcijos audinių sudaro perdirbtas poliesteris iš perdirbtų plastiko PET butelių!

Sukurta su H&M

logo