NETIPINĖ MADOS TINKLARAŠTININKĖ

Hair Mantas Tautvaišas / Make up Neringa Čukinienė

Kai kažkada neseniai Jūsų klausiau, kokio turinio iš manęs norėtumėte daugiau – sulaukiau nemažai prašymų dažniau dalintis stiliaus patarimais, savo įvaizdžiais ir deriniais, kur apsipirkinėju ir pan.. Suprantu, kad nesu tipinė mados tinklaraštininkė (niekada, matyt, tokia ir nebuvau), bet tai, kad nedarau taip kaip kiti – nereiškia, kad mada nesidomiu ar jos nemyliu.

Manau, kad tas žinutes, kurias Jums noriu perduoti stiliaus ir mados klausimais aš transliuoju tiesiog dalinamasi kasdieniais savo įvaizdžiais socialinėje medijoje, YouTube ir tinklaraštyje. Ir tikrai nebūtinai šalia nuotraukos ar vaizdo įrašo reikia prierašo: “Ar žinojote, kad šį sezoną vis dar madingi įvairūs print’ai? Todėl noriu Jums parodyti kaip ir su kuo juos derinti”, kad Jūs tas žinutes suprastumėte ar atrastumėte įkvėpimo kurti savo stilių. Nes toks ir yra mano pagrindinis tikslas – Jus įkvėpti eksperimentuoti ir atrasti tai, kas yra JŪSŲ, o ne mokyti, kaip reiktų rengtis.

Paskutiniu metu bandau atsisakyti visko, kas man atrodo neįdomu, nuobodu ir mane artina prie tos ribos būti “kaip visi”. Būtent stiliaus patarimai, sparčiai plintantys influencerių trumpi derinių vaizdo įrašai, ar įžvalgos, kas šį sezoną yra madinga man neatrodo tai, ką būtinai norėčiau Jums perduoti, nes tokio turinio pilna internete ir madų žurnaluose. Be to, nesu stilistė, kad galėčiau patarti, kas tinka Jūsų figūros tipui, nes aš žinau tik tai, kas tinka man.

Madą aš suprantu kaip žaidimą – vieną dieną galiu būti rock chic, kitą dieną, žiūrėk, Burbaitė Vilniaus senamiestyje jau su zebriniu kostiumu. Ir tai yra nepaprastai… faina! Kaip tą dieną jaučiuosi – taip ir atrodau. Savo kasdieniais deriniais (ir atradimais) aš tiesiog Jus skatinu nebijoti rengtis taip, kaip Jums patinka. Nebijoti, kitų žmonių nuomonės. Nebijoti išsiskirti. Nebijoti būti savimi.

O šiandien, noriu palinkėti ir Jums, ir sau paprastuose dalykuose atrasti tai, kas duoda stimulą keistis ir ieškoti kažko naujo. Nes stovintis vanduo genda, o tekantis – pursluoja ir banguoja. Aš renkuosi bangas! O Jūs?

1. Paltas / H&M 2. Kostiumėlis / H&M Studio S/S 2019 3. Batai / H&M

logo