KAIP MES KURIAME SAVO NAMŲ ERDVĘ

Kai daiktai į namus ateina iš lėto. Tada greit ir neišeina. Nenorime savo erdvės apkrauti džiaugsmo neteikiančiais dalykais (ir baldais), todėl kiekvieną iš jų kartu su Matu gerai apgalvojame ir “išieškome”. Geriau pagyventi su mažiau daiktų, bet galų gale turėti tai, ko tikrai nori.

Šitie lietuvių @petramadalena kurti nerūdijančio plieno staliukas ne išimtis – man atrodo, mūsų namai jų tiesiog laukė! Pirma idėja buvo abu juos pastatyti miegamaje prie lovos, bet neabejoju, kad staliukų vieta ilgainiui gali ir keistis (mielai vieną jau dabar palikčiau svetainėje).

Nors namuose dar daug ko trūksta, bet nuostabu matyti, kokie jie tampa. O kai sudedi daug širdies ir meilės – tiesiog negali gautis blogai (ok ok, įsirengimo klaidų buvo, jas vis dar taisome – daugiausia apie tai dalinuosi savo YouTube kanale, kam įdomu užsukite pasižiūrėti!).

Iš tiesų, didelė laimė kurti savo vietą, kurioje Tau gera, ramu ir saugu. Linkiu kiekvienam (nors ir reiks daug kantrybės su statybom ir remontais, BET verta)! Ir laukiu to momento, kaip mūsų interjero dizainerė Agnė Stanikūnaitė pasakytų: “Kai įžengus į namus nebereikia nieko daryti ir namai kelia šypseną.”

O žemiau kviečiu pasižiūrėti dar vieną nuostabų @petramadalena kūrinį. Nerealu, kad lietuviai daro taip stilingai ir kokybiškai – nuo gaminio iki bendro koncepto!

 photos / @petramadalena

Staliukai PETRA MADALENA dovanalogo