MILITARIST

DSC_5561-Edit

Photo by Gabija Monika Vainiutė (gabija.eu) / Make up by Neringa Čukinienė

Šiandien pristatau Jums antrą H&M STUDIO S/S 2016 įkvėptą outfitą.

Kareiviškas kirpimas gal ir ne jokia naujovė, jis madingas jau seniai. Military stilius nepraleidžia nei vieno sezono, jis tiesiog nemiršta! Militaristinės tendencijos būdingos tiek moteriškiems, tiek vyriškiems drabužiams. Be to tai puikus, dekoratyvus mados elementas.

Kai sakau military stilius, tai galvoje turiu tikrai ne „kamufliažą“. Tiesiog reiktų daugiau dėmesio atkreipti į formas ir detales, kurios pasiskolinamos iš įvairių epochų – toks stilius gali papildyti ir pagyvinti mano ir Jūsų aprangą.

DSC_5577-EditDSC_5592-Edit

Ši, skirtingų faktūrų, su didelėmis kišenėmis striukė tiks tiek vasaros festivaliams, tiek ilgiems vakarojimams mieste! O ją puikiai papildo paprasti, kasdieniai džinsai ir grubūs, vyriško stiliaus odiniai batai.

Šiaip jau apskritai kalbant apie “uniforminę” stilingą aprangą, tai galiu pasakyti, kad ji nebūtinai primena darbo drabužius, kurie įpareigoja neužmiršti, kas esi ar kaip turėtum elgtis. Tai daugiau stiliaus pavyzdžių ir detalių skolinamasis iš atitinkamų uniformų – tai, kas lengvai pritaikoma kasdienėje aprangoje.

DSC_5621-Edit DSC_5623-Edit

Ši militaristinė striukė ne tik super stilinga, bet dar ir super funkcionali. Prisiekiu, vaikščiodama ne tik po parką, bet ir po parduotuvę man taip kartais norisi nusimesti švarką. O tada pagalvoji, kad bus nepatogu jį neštis rankoje. O čia še Tau kad nori – patogumas šį kartą laimi.

Žodžiu daugiau sukti galvos dėl to, kur padėti striukę bevaikštant, tikrai nebereikės…

DSC_5648-EditDSC_5662-EditDSC_5664-Edit

H&M STUDIO S/S 2016 kolekcijos nuo vasario 25 d. ieškokite PC „GO9“.

1. Švarkas / H&M STUDIO 2. Batai / PROMOD 3. Megztinis / TALLY WEIJL 4. Džinsai / VERO MODA