KUO PILDOSI MANO SVAJONIŲ VIRTUVĖ?

Kažkur patiko mintis, kad stilius – tai ne tik dėvimi drabužiai. Stilių atskleidžia žmogaus gyvenimo būdas, bendravimo manieros, eisena, vertybės. Ir… Namai, kuriuose jis gyvena. Jei mane sekate ilgiau – žinote, kad prieš mažau nei metus su Matu įsikėlėme į naujus namus ir visiškai neforsuodami kuriame juos tokius, kad visada būtų gera čia sugrįžti.

Nenorime jų užkrauti nereikalingais ir nepatinkančiais dalykais. Esu iš tų žmonių, kuriems reikia erdvės ne tik gyvenimui, bet ir mintims. Todėl ir daiktai į mūsų namus ateina iš lėto ir labai gerai apgalvoti. Ne išimtis ir kokybiški stalo įrankiai bei lėkštės.

Savo virtuvei lėkštes ir įrankius rinkomės iš namų interjero studijos Carol Home:

–  danškus ir nerūdyjančio metalo įrankius

– taip pat danų gamintojo keramikinės lėkštės su dubenėliais (komplektacijoje yra puodelių, dubenėlių, mažų ir didelių lėkščių)

Naudoti įrankius ir lėkštes su dubenėliais pradėjome iškart, kai užsisakėme – nusprendžiau, kad nereikia laukti švenčių ar ypatingos progos. Nes ypatinga yra kiekviena diena. Iš tikrųjų, pati negaliu atsidžiaugti, kaip jie puikiai tinka mūsų virtuvėje. Svarbu tai, kai įrankių negalima plauti indaplovėje.

Carol Home pastebėjau prieš pusmetį Instagram’e – jei neklystu, nuoroda pasidalino viena iš mano sekėjų. Nors ši studija yra Kaune, tai visiškai netrukdo pasigrožėti išskirtiniais danų ir Lietuvos dizainerių kurtais baldais ir namų interjero aksesuarais jų Instagram paskyroje @carolhomelt arba internetinėje parduotuvėje www.carolhome.lt.

Tik čia nerasite viso siūlomų prekių asortimento (studija daug dirba su katalogais ir užsakymais vietoje arba bendrauja el. laiškais). Be to, Carol Home studijos dizainerė gali pasirūpinti ir Jūsų interjero kūrimu bei įgyvendinimu. Dar vienas puikus dalykas, jei norisi pradžiuginti artimą žmogų – dovanų kuponai, kuriuos turi studija.

Kol kas – kviečiu ir Jus šiek tiek kitaip pasižiūrėti į kasdienę buitį ir savo virtuvę. Neabejoju, kad kelios stilingos detalės suteiks daug džiaugsmo. P.S.: ČIA galite rasti naują vlog’ą mano YouTube kanale apie tai, kaip mums sekėsi baigti įsirenginėti virtuvę.

Reklama sukurta su Carol Home

logo