LASTORE | DIDELI IR MAŽI ATRADIMAI

TADAM TADAAAAAM… Noriu pasidžiaugti neseniai atrastu senamiesčio drabužių boutiq’u, kuriame karaliauja itališki drabužiai. Papasakosiu Jums trumpą istoriją, kaip ten atradau savo svajonių paltą!

Vieną trečiadienį vaikštinėjau Vilniaus senamiesčiu. Sugalvojau, jog reikia pasidairyti po drabužių butikus, atgaivinti akis ir sielą (moterys supras).

Mano dėmesį patraukė mažas drabužių butikėlis pavadinimu “LASTore”. Užėjome, apsidairėme ir man į akis iškart krito pats ilgiausias iš visų kabėjęs CHANEL stiliaus mėlynas paltas. Priėjau arčiau pačiupinėti, apžiūrėti ir butiko savininkė Laura iškart mane perspėjo, jog šitas paltas, kiek jį moterys matavosi – niekam netiko! Ir ji jau praradusi viltį, jog jis atras savo pirkėją. Tada nusprendžiau pasidairyti ir į kitus paltus, pasimatuoti, o šį palikti ramybėje.

Tačiau galiausiai vis tiek nusprendžiau, kad reikia matuotis tą labiausiai patikusį. Pažiūrėti, kaip jis man “netiks”.. Ir ką Jūs galvojate.. Kaip užsidėjau, taip ir išėjau su juo iš ten. Laura net nepatikėjo, kaip čia taip nutiko. Buvau nustebusi ir aš.

Žodžiu, pamokslas toks: kartais drabužis ant pakabos gali atrodyti visai ne ypatingai, todėl visada reikia matuotis ir įsitikinti, kaip yra iš tikrųjų (be to, tai galima taikyti ne tik drabužiams, lygiai taip pat ir žmonėms, su kuriais susipažįstate ir anksčiau laiko susidarote klaidingą nuomonę, knygoms, kurių neketinate skaityti vien dėl viršelio ar patiekalams, kuriuos bijote ragauti).

Dabar esu laiminga, kad pabandžiau, pasimatavau ir nenusivyliau. To rezultatas – svajonių paltas mano spintoje!