KODĖL NORIU TAPTI DJ?

photos / Karolis Vildžiūnas

Sako gyvenime dalykai nutinka ne be reikalo ir dažniausiai tada, kada reikia, o ne kada tu nori. Būtent taip atsitiko man – prieš 3 mėnesius netikėtai sulaukiau bičiulės Erikos skambučio ir gavau pasiūlymą pusvalandžiui tapti DJ viename renginyje ir pagroti prie DJ pulto. Atsimenu mano pirma reakcija buvo „Gerai! Palauk, o kaip man reikės padaryti dainų perėjimus?“.

Iš tiesų, nežinau kodėl iškart sutikau su pasiūlymu, matyt, taip turėjo būti. Tą pačia akimirką, kai baigiau pokalbį – paskambinau savo geram draugui Justinui Žvigui ir paprašiau pagalbos, nes manau, kad geresnio mokytojo už jį Lietuvoje nerasčiau. Tiesa, pirmas mano prašymas buvo tiesiog padėti suprasti, ką ten prie to pulto reikia daryti, kad neatrodyčiau kvailai per renginį. Bet kad šitaip pamilsiu grojimą – net nenutuokiau. Kažkur esu perskaičiusi mintį, kuri man labai patiko apie tai, kas yra geras DJ: “We are trusting you to play what we like, even if we have never heard it before”. Norėčiau kada nors tokia tapti ir groti visiems, kurie myli muziką.

Niekad nepamiršiu, kai prieš 7 metus viename renginyje pamačiau ir išgirdau DJ Emma – moteris už pulto man yra kažkas nežemiško. Labai powerful & sexy. Tai tik galit įsivaizduoti su kokiom susižavėjimo akim tada stebėjau Emma. Gal būti DJ ir nebuvo mano vaikystės svajonė, bet gyvenimas mane pats atvedė iki pulto – jau nebe stebėti, o jausti ir kurti. Užvakar buvo nereali naktis “Anna Mesha. Butas” ir pirmi mano šokiai su Jumis (video galit pamatyti čia). Neįsivaizduojat kokia esu laiminga! Žmonės, svajokit ir nebijokit daryti tai, dėl ko linksta keliai. Nes damn it feels so good!

  logo