KIEK KAINUOJA STILIUS?

Keliaudama į Romą turėjau tikslą ne tik pajusti miesto dvasią, bet ir apsipirkti. Tik pavaidinti shopping’o divą man ne visai pavyko. Na gerai, beveik pavyko. Šias raudonas kelnes, batelius ir akinius radau būtent čia. Tik mano silver stars marškinėliai lietuviški.

Jei rimtai, anksčiau vengdavau raudonos spalvos. Galvojau, kad ji man paprasčiausiai netinka, arba liaudiškai tariant “išmuša iš veido”. Bet manau aš ilgą laiką klydau. Nes dabar – tai viena mano mėgstamiausių spalvų (ne tik todėl, kad simonaburbaite.com logotipas raudonas) ir dar labai trendy. Vos pamačiusi šitas kelnes supratau, kad jos bus mano.

1

Be to, galvojau, kad Romoje rasiu gatvės stiliaus inspiracijų. Tačiau, būsiu atvira, jų ten nelabai buvo. Išskyrus garsių brandų parduotuvės, kuriose tikrai buvo kur paganyti akis. Bet šį kartą aš ne apie tai.

Kad jau prakalbau apie brandus… Sako stilius daug kainuoja. “Atseit” be vardinės “tašės” tu nesi stilinga (tiesa, čia tokios ir nėra). Tai padarom mini eksperimentą: komentaruose parašyk, kaip galvoji, kokia galėtų būti šito derinio kaina? Man labai įdomu. Tikiu, kad įdomu ir Tau. Kas atspės arba bus arčiausiai tiesios – pakviesiu kavos!