KIEK KAINUOJA STILIUS? | 10 €

Prieš kelias savaites savo facebook’e ir instagram’e Jūsų klausiau, kiek kainuoja stilius? Tiksliau klausiau tikslios mano outfit’o kainos. Vieni sakė, kad derinio kaina 360 € kiti, kad vertas tik 5 € (jei rimtai, šiandien už 5 € parduotuvėj gal viena kojinė ir išeitų).

Ir taip išėjo, kad gavau iššūkį apsirengt stilingai už 10 €. Sakau why not? Nes man irgi įdomu ar gausis. Tai gavosi.

111

Iš tikrųjų, tai mažiau tas stilius kainuoja… Viso šio derinio kaina – 9 €. Tai dar ir pusei kavos puodelio pinigų liko. Tik reikėjo labai pasistengti, nes, pasirodo, kad “skudurynų” kainos jau beveik kaip prekybos centre. Tai kas kiek kainavo?

Švarkas 3 €

Palaidinė 0,50 €

Odinis diržas 2 €

Veliūrinės kelnės 2 €

Basutės 1,50 €

Tiesiog šituo projektu norėjau parodyti, kad, stilius tikrai ne karvę kainuoja. O jei atrodo, kad kainuoja – tai stilisto paslaugos irgi ne kosmosas.

Nes… Šiuolaikiniame pasaulyje svarbu gerai atrodyti. Pripažink, susitikus su kitu žmogumi žvilgsnis pirmiausia krypsta į kūną, vadinasi, ir į drabužius. Nori – nenori, pirmiausia vertiname išorę, todėl labai svarbu rūpestingai pasirinkti aprangos stilių ir tinkamus drabužius. Tik jų nebūtina visada ieškot prekybos centruose.

Ir prisimink, kad drabužiai mums kuria tam tikrą komforto zoną, tad juos vilkėdama privalai jaustis gerai – ir nesvarbu, tavo outfit’as vertas 360 € ar tik 5 €.