“KAI LIEKU NAMIE” STILIUS

Šiandien noriu su Jumis pasikalbėti apie “kai lieku namie” stilių. Visai neseniai dalinausi deriniais iš PANORAMA naujausių pavasario kolekcijų, o dabar kartu su PANORAMA dalinamės deriniais iš mano spintos! Nors ir praleidžiu didžiąją dalį laiko namuose, nereiškia, kad reikia gulėti įsisukus tik į kaldrą. Stilingai ir patogiai aprangai užtenka pasidaryti spintos reviziją! Šiuo metu man yra aktualiausi 3 deriniai.

1. NAMŲ OFISAS – ok, nors į susitikimus eiti gal ir nereikia, bet kai manęs laukia darbiniai video skambučiai – šiuo metu 1 outfit’as su švarku ir t-shirts tinka tobulai (net kelnių nereikia!). Lūpų dažai, aksesuarai ar tiesiog klasikinis švarkas ant kasdienės aprangos iškart suteikia darbinį įvaizdį.


2. APRANGA NAMUOSE – su pižama namie visą dieną irgi nebūnu. Aišku, pirmas kelias dienas smagu, bet vėliau kažkaip nemotyvuoja. Dienos pradžioje skiriu laiko susiplanuoti kasdienius derinius – nesvarbu karantinas ar ne. Dažniausiai namie renkuosi 2 outfit’ą – patogius treningus! P.S.: su jais drąsiai ir į miestą eičiau. Tip: apatinė aprangos dalis gali likti ta pati, keičiam tik viršų – vieną dieną tai gali būti spalvotas megztinis, kitą – dryžiai.


3. LAISVALAIKIS LAUKE – prieš išeidama pakvėpuoti grynu oru į lauką persirengiu į 3 outfit’ą, nes ypač dabar pabūti atokiau gamtoje ir judėti man yra labai svarbu! Todėl renkuosi judėsių nevaržančią ir lengvą aprangą. Orai šiltėja ir norisi daugiau laiko leisti lauke, bet nepamirškite saugoti save ir eidami į lauką dėvėkite apsauginę kaukę, pirštines. Beje, įvaizdžiui žaismingumo gali suteikti ir ryškūs akiniai nuo saulės ar stilingas šalikas!

Papasakokit, o kokią aprangą Jūs kasdien dėvite namuose? Arba parodykite Instagram stories – galite tag’inti mane, kad pamatyčiau!

Reklama sukurta su PANORAMA

logo