IT’S ALL ABOUT LEATHER

DSC_5800-Edit

Photo by Gabija Monika Vainiutė (gabija.eu) / Make up by Neringa Čukinienė

Jau šiandien PC „GO9“ Jūs galite rasti H&M STUDIO S/S 2016 kolekciją ir pamatyti drabužius, kuriuos visą šią savaitę Jums pristačiau simonaburbaite.com! Tad dalinuosi savo paskutiniu outfit’u, kuris yra įkvėptas šios išskrtinės H&M kolekcijos.

Odinis švarkas puikiai papildys kiekvieno stilių ir beveik garantuoju, kad tiks prie jau turimų drabužių. Nebijokite eksperimentuoti, nes dabar “ant bangos” įvairių formų odinės striukės!

DSC_5796-Edit

Pagrindinis šio odinio švarko akcentas – užtrauktukai. Jų tiesiog neįmanoma nepastebėti, tai labai stilinga detalė! Ir man labai patinka šios striukės modelis. Be to, oda yra lietui atspari medžiaga – vadinasi Lietuvoje tokią devėti kaip tik.

Šiaip jau odinis švarkas – tobula mintis net ir vasarą. Bet kalbant būtent apie šią odinę H&M striukę, galiu pasakyti, kad ji vasarai gal ir nelabai tinkama. Tiesiog per sunki ir per kieta, todėl komforto mažai… Nors spalva tikrai labai vasariška ir tinka tiek miesto, tiek gamtos pramogoms, tačiau labai norisi kiek minkštesnės odos, tada kur kas didesnė judėsių laisvė.

Bet siūlau patiems šiandien PC „GO9“ ją apžiūrėti, pačiupinėti ir įvertinti! Ir žinoma, išsirinkti kažką gražaus ir stilingo!

DSC_5765-Edit

DSC_5807-Edit

DSC_5792-Edit

1. Švarkas / H&M STUDIO 2. Kelnės / ZARA