HONEY, I GOT HEELS

Pripažinsiu – prieš savaitę vaikštinėdama po parduotuves ir ieškodama batų, lengvai susukau sau galvą. O gal ir nelengvai.

Kur tik nebuvau… Vienur batai visai nepatiko, kitur labai patiko. Ten kur labai patiko – buvo taip sunku išsirinkti. O kojas turiu tik dvi… Bet vis tiek iš parduotuvės išėjau ne su viena pora batų, o su 2!

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset Processed with VSCO with a6 preset

Šiandien dalinuosi outfitu su savo pirma pora batų – sodriai raudonais smailianosiais, kuriuos pirkau ALDO. Tiesa, nors yra labai patogūs, jie gana pretenzingi – dėl spalvos. Bet man jie taip “prilipo” kad radau būdą, kaip juos nešiot ir rudenį!

Todėl aukštakulnius derinau su auksinėmis kojinėmis, nes spalviškai prie jų tinka viskas, kas blizga. Taip klasikinius aukštakulnius galima paversti viso derinio akcentu. Dabar tik keičiu spalvotas kojines ir kaskart atrodau ir jaučiuosi stilingai. Patariu ir tau drąsiai jas rinktis ir derinti ne tik prie batelių, bet ir prie vyriško stiliaus grubių ar “oxford” tipo batų!

Juk jau ruduo, tad norisi šiek tiek daugiau šilumos ir dėmesio kojoms!

1. Aukštakulniai / ALDO 2. Džinsinis švarkas / ZARA 3. Kojinės / H&M Studio 4. Laikrodis / MICHAEL KORS (“Mados prieskoniai” – www.madosprieskoniai.lt)