H&M STUDIO S/S 2016 | STRIPES

DSC_5869-Edit

Photo by Gabija Monika Vainiutė (gabija.eu) / Make up by Neringa Čukinienė

Prieš savaitę buvau pakviesta į išankstinę „H&M Studio S/S 2016“ pavasario kolekcijos peržiūrą.

Prisipažinsiu – tik pamačiusi šios kolekcijos rūbus, aš iškart supratau, kad jie tikrai pateks į simonaburbaite.com ir bus pristatyti Jums kaip mano street style outfit’ai. Nes aš (manau, kad ne tik aš, bet ir kiekviena iš mūsų) pasiilgau spalvų, gaivos, saulės, nuotykių ir kelionių… O H&M pristatyta STUDIO S/S 2016 kolekcija būtent tokia ir yra – nerūpestinga kaip vasara, bohemiška kaip klajoklis ir gyva kaip Tu ir aš.

Labai džiaugiuosi, kad turiu progą Jums parodyti šiuos sukurtus (padedant puikiai komandai – gabija.euNeringa Make Up) kolekcijos įvaizdžius (jų bus ne vienas) dar prieš pasirodant šiems rūbams H&M parduotuvių lentynose. Vasario 25 dieną juos galėsite įsigyti GO9.

DSC_5859-Edit DSC_5835-Edit

Ši H&M STUDIO S/S 2016 kolekcija kalba ne tik apie nuotykius gamtoje ar mieste, prisiminimus ar nerūpestingą laisvę. Ši kolekcija taip pat yra labai asmeniška, kur kiekvienas rūbas turi savo istoriją. H&M kviečia mus sukurti tą istoriją. Be didelio galvos skausmo galima derinti skirtingų faktūrų, kelių spalvų, raštų ar kirpimų drabužius. Viskas tinka, kas marga. Kuo keisčiau – tuo įdomiau… Nebijokime atrodyti egzotiškai. Nebijokime maištauti. Kiekvienas iš mūsų turime didžiulę laisvę susikurti mums labiausiai patinkantį derinį ir nerti į vasaros nuotykius (kol dar nėra vasaros, tam puikiai tiks pavasaris).

Be to, dryžiai bene ryškiausias šio sezono akcentas. Ir visai nesvarbu ar jie bus vaivorykštės spalvų, milžiniški ar smulkūs. Dryžiai puikiai tiks ne tik prie juodų plėšytų ar mėlynų džinsų, bet ir prie lengvos šilkinės suknelės.

DSC_5897-Edit DSC_5902-Edit

Atskirai dar norėčiau pakalbėti ir apie šio sezono makiažo tendencijas (manau tai tikrai įdomu), nors lietuvėms būtent toks makiažas ir jo spalvos nėra labai būdinga.

Mano brangi draugė, profesionali visažistė, tarptautinę Make Up For Ever “Beauty and Fashion” kvalifikaciją turinti meistrė Neringa Čukinienė pataria atkreipti dėmesį į mėlyną spalvą ir visus jos atspalvius – nuo švelnių pastelnių iki “cobalt blue” intensyvių spalvų.

Todėl ne veltui pristatant šią H&M STUDIO S/S 2016 kolekciją, Neringa pasirinko mano akis paryškinti melsvos ir turkio spalvos intensyviu ir drąsiu pravedimu (dar kitaip “ocean blue” spalva). Paliekant švarų voką, “nude” lūpas, o mano skruostus paryškinant gaiviais “quartz rose” atspalvio skaistalais.

Kaip pati Neringa sako – būtent toks makiažias yra viskas, ko reikia norint būti madingai kartu su šiais H&M STUDIO S/S 2016 kolekcijos rūbais ir ne tik. Tokį makiažią puikiai galite derinti tiek su laivalaikio apranga, tiek su puošnia suknele.

DSC_5844-Edit DSC_5849-Edit

Todėl šios vasaros įspūdžius rinkime drąsiai, atsipalaidavę ir su didžiule meile!

1. Švarkas / H&M STUDIO 2. Batai / PROMOD 3. Kelnės / ZARA