H&M STUDIO S/S 2016

IMG_5296

Šeštadienį įvyko išankstinė „H&M Studio S/S 16“ pavasario kolekcijos peržiūra restorane „Panama Food Garden“.

Į ją buvau pakviesta ir aš, tad nepraleidau progos pasmalsauti, kas vasario 25 dieną pasirodys H&M parduotuvių lentynose.

Be to, smagu, kad šis pristatymas sutapo su mano gimtadieniu (kaip vėliau pastebėsite, buvo ir daugiau sutapimų, matyt vasario 13 diena tokia magiška)!

IMG_5656IMG_5685 IMG_5677 IMG_5686IMG_5678 IMG_5680 IMG_5681

Visų pirma erdvė, kurioje buvo pristatoma ši kolekcija iš tiesų mane sužavėjo. Aš ir anksčiau buvau girdėjusi apie restoraną Panama Food Garden ir visada norėjau čia apsilankyti.

Naujausios H&M STUDIO S/S 2016 kolekcijos temai šis restoranas tiko puikiai. Aplinka, kaip ir kolekcijos rūbai, tokia pat nerūpestinga, funkcionali, bohemiška ir gyva. Tad viskas tiesiog puikiai derėjo.

IMG_5679

Pagrindinė kolekcijos idėja – bohemiška laisvė (raštai, lengvi sluoksniai) persipina su vasaros paplūdimyje teikiama palaima, žygiuose reikalingu funkcionalumu ir miestietiškos merginos sportiškumu.

Esmė labai paprasta. Ką be devėtum – tai privalo atrodyti nerūpestingai, nepriekaištingai bei tikti nuotykiams ir gamtoje, ir miesto džiunglėse. Tai tarsi praktiškas stilius, kuris yra suderintas su moteriškumu.

IMG_5667 IMG_5668 IMG_5684

Visi kolekcijos gaminiai yra lengvai derinami tarpusavyje. Čia galima rasti šilko sukneles margintas etniniais raštais, ilgus sijonus su asimetrišku apatiniu kraštu, palaidines uždaru priekiu bei atvira nugara, darbinio stiliaus švarkus ir striukes, lauko drabužius su kapišonu, sportines tampres bei liemenėles. Taip pat surišamą kuprinę, skarą – kuprinę, sandalus ir mazgais puoštą platforminę avalynę.

Ir net bikini!  Pasirinkimas iš tiesų nemažas, tiesa?

IMG_5671IMG_5689IMG_5669IMG_5672 IMG_5673

Devėto efekto detalės sukuria iliuziją, kad drabužis jau yra kupinas prisiminimų ir yra prikeltas antram gyvenimui. Kolekcijoje dominuoja saulės nublukinti tonai – geltona, žalia, raudona ir balkšva.

Kolekcijai kurti daugiausia buvo naudojamas šilkas, medvilnė, linas, drobė ir oda. Tai 100% ekologiškos medžiagos.

IMG_5674 IMG_5683

Taip pat buvo pristatyta ir ekologiška H&M CONSCIOUS grožio priemonių linija, kuri jau netrukus pasieks Lietuvos parduotuves!

IMG_5662

Susipažinus su H&M STUDIO S/S 2016 kolekcija galiu pasakyti, kad ir Jums ji tikrai patiks – jokio įpareigojimo ar standartų. Tiesiog Tu, gamta ir laisvė.

Pažadu, kad jau netrukus su Jumis pasidalinsiu outfitais, kurie bus kurti būtent su ką tik pristatytos kolekcijos gaminiais!


IMG_5692

Kaip ir  H&M, aš Jums linkiu šią vasarą daug nuotykių, kelionių ir nepamirštamų įspūdžių!

S.