H&M STUDIO SS/19 | SEDONA, USA

Kovo 11–13 d. „H&M“ pristatė „H&M Studio SS19“ kolekciją interaktyvaus teatro renginyje, vykusiame Sedonoje, Arizonos valstijoje. Ambasadorių kelionėje buvo apie 70 iš maždaug 60 šalių – aš vis dar negaliu patikėti, kad tapau „H&M Studio SS19“ kolekcijos ambasadore Lietuvoje ir turėjau galimybę būti šiame nuostabiame renginyje.

Pristatant šią unikalią kolekciją mums buvo surengta net keletas įvairaus žanro pasirodymų, pavyzdžiui: baleto ant vandens spektaklis, kurį atliko „Aqualillies“ trupė (jis buvo tiesiog įspūdingas!), akustinis „The Staves“ koncertas, vaidinimas fiktyvioje stovyklavietėje ir BMX kaskadininkų šou. Renginį užbaigė specialus šokio pasirodymas ir jaukus Maggie Rogers koncertas. Be to, mes buvome apgyvendintos visiškai nerealiame Enchantment Resort. Ne tik šis resort’as, bet ir Sedona – gražiausia mano kada nors matyta vieta. Ir žinau, kad tikrai čia dar sugrįšiu!

 „H&M Studio SS19“ kolekcijos mūza – glamūrinė tyrinėtoja (pagal ją kampanijai suteiktas pavadinimas „The Glam Explorer“), kurios nevaržoma siela ir aistra nuotykiams gali nuvesti bet kur – nuo prašmatnaus pobūvio terasoje su baseinu iki atokios laukinės dykumos. Apskritai, visoms „H&M Studio“ kolekcijoms būdinga nerūpestingo glamūro dvasia. 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcija skirta kiekvienai moteriai, kuri jaučiasi glamūrine tyrinėtoja ir nori rinktis drabužius, tobulai tinkančius jos asmeniniam nuotykiui.

Renginio šeimininkių vaidmenį atliko trys fiktyvios bendražygės, kurios padėjo svečiams keliauti nuo vienos scenos prie kitos. Interaktyvios detalės, pavyzdžiui, slaptos asmeninės žinutės, surežisuota radijo laida ir fiktyvus naujienų laikraštis, buvo sumanytos kaip būdas kuo labiau įtraukti svečius į vaidinimą. Mūsų nuotykiai truko kelias dienas, per kurias istorija pamažu rutuliojosi įvairiomis formomis!

Ačiū H&M! Už neįkainojamą ir unikalią patirtį. Už naujas pažintis (šioje kelionėje sutikau nuostabių, nuostabių moterų!). Už tai, kad užsibrėžėte pakeisti mados šablonus pažvelgdami į juos iš visiškai naujos pramogų ir meno pasaulio perspektyvos. Už tai, kad leidote pajusti „H&M Studio SS19“ kolekcijos atmosferą tobuloje vietoje. Visai netrukus mano Youtube kanale atsiras ir kelionės vlog’as. Tiesa, „H&M Studio SS19“ kolekcija internetinėje parduotuvėje hm.com pasirodys jau kovo 21 d.!

Daugiau renginio nuotraukų galite rasti H&M“ renginių galerijoje

Kolekcijos nuotraukas galite rasti H&M“ nuotraukų galerijoje 

Sukurta su H&M

logo