H&M STUDIO AW20 | #1

photos / Monika Rukaitė @monikarukaite 

FALL 2020 TREND ALERT! Šį rudens sezoną nusprendžiau šiek tiek pamaištauti. Ką tai reiškia? Pavyzdžiui, kai kalbame apie klasikinį derinį, tokį kaip kelnių ir švarko kostiumą – renkuosi neįprastos, ryškios spalvos. Taip į savo garderobą įnešu naujos energijos ir charakterio. Jei ir Jūs norite, ko nors išskirtinio naujam sezonui, siūlau nepraleisti „H&M Studio AW20“ kolekcijos. Ir vėl labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę viena pirmųjų Lietuvoje Jums ją pristatyti (prekyboje kolekcija pasirodys tik rugsėjo 24d.)!

O šiaip, laikas greitai bėga. Aš puikiai atsimenu, kaip, atrodo, visai neseniai kartu su mano bičiule ir fotografe Monika Rukaite fotografavome pernai metų „H&M Studio AW19“ kolekciją, o ir vėl naujas ruduo! Iš tiesų, aš visada laukiu „H&M“ sezoninių „Studio“ kolekcijų. Pirmiausia, man tai simbolizuoja naujo sezono pradžią. Antra, „Studio“ kolekcijos būna tokios… Ypatingos. Nauja „H&M Studio AW20“ kolekcija ne išimtis! Vien jos pavadinimas daug ką išduoda – „The Refined Rebel“. Kolekcija įkvėpta atlikėjo David Bowie (kol skaitysite/žiūrėsite šį įrašą – fone galit įsijungti jo dainą “Rebel Rebel” arba “Heroes”): daug maištingumo ir 70-ųjų vakarėlių dvasios (roko, disko ir pankroko), nepriekaištingai sukirptų kostiumų ir įspūdingų apdarų vakarėliui.

Šiame blogo įraše ir kituose (jų bus dar 3) pasidalinsiu savo kolekcijos favoritais – taip turėsite progą geriau susipažinti su artėjančia „H&M Studio AW20“ kolekcija! Pirmoji žvaigždė yra vienas iš pagrindinių kolekcijos įvaizdžių – ryškiai mėlynas kelnių kostiumas su įliemenuotu švarku, kurį įkvėpė David Bowie lyčių stereotipams nepavaldus stilius. Šįkart mums su Monika kaip niekad buvo sunku išrinkti vos kelias nuotraukas iš fotosesijos, todėl nepasikuklinsiu su Jumis pasidalinti daugiau kadrų. Turiu paminėti svarbią detalę – visos nuotraukos yra raw! Monika nepaprastai talentinga.

„H&M Studio AW20“ kolekcija Lietuvoje pasirodys jau rugsėjo 24 d.. Tiesa, fizinėse „H&M” parduotuvėse šios kolekcijos įsigyti galimybės nebus, tik internetinėje parduotuvėje – hm.com!

Reklama sukurta su H&M

logo