FASHIONISTAS MEET UP VOL.2

fashionistas-meet-up-vol

Mielosios, Fashionistos vėl čia! Prisimenat, dar rugsėjį startavom su Fashionistas Meet Up, o šiandien – viską kartojam! Kai aš ir kitos fashionistos supratom, kad spintos lūžta nuo drabužių – gimė idėja, kuri padės ne tik toms, kurios nežino, ką su savo spintos lobiais daryti, bet ir toms, kurios ieško tų lobių, bet nenori išleisti krūvos pinigų.

Prisipažinsiu, kad niekada nebuvau stiliau ikona, tačiau mano kelionė iki savo stiliaus atradimo buvo tikrai įdomi. Patirtis grožio konkursuose, penkerių metų darbas mados ir grožio industrijoje, tinklaraščio rašymas bei nuolatinis domėjimasis mada man suteikė neįkainojamų žinių ir įgūdžių.

Jei atvirai, stilius man yra kur kas įdomesnis nei mada. Stilių suprantu, kaip įvairiausių asmenybės aspektų visumą, ne tik vilkimą madingą drabužį. Stilius – tai, kas yra už aprangos. Man tai kur kas platesnė sąvoka – moters skleidžiamos vertybės, jos gyvenimo būdas, manieros, elegancija, pasitikėjimas savimi, charizma. Net moters plaukų spalva ir makiažas yra stiliaus dalis. Pati įsitikinau, kad kai drabužiai dera su asmenybe ir dar įdomiai atrodo, jie traukia aplinkinių žvilgsnius ir išsiskiria iš minios.

Mėgstu kartoti, jog tam, kad būtum stilinga, tikrai nereikia didelių investicijų ar vardinių drabužių. Taip pat nebūtina aklai vaikytis karščiausių tendencijų.  Svarbiausia yra suprasti, koks stilius labiausiai prie širdies ir kaip atrodydama jautiesi geriausiai.
Todėl patarčiau neaplenkti vintažinių drabužių parduotuvių bei apsilankyti mūsų organizuojamą renginį Fashionistas Meet Up, kur garantuoju – kitų fashionistų spintose rasi dar ir kokių perliukų!