EINAM KAVOS SU KAMILE DAMBRAUSKAITE

Šiandien kviečiu kavos didelę kelionių, mados ir instagramo mylėtoją – Kamilę Dambrauskaitę. Ji sako, kad meilė madai ir nuotraukų darymui prasidėjo prieš 3 metus. Tada dar gyvendama Šiauliuose ir besimokydama gimnazijoje ji eksperementuodavo su savo stiliumi bei fotografuodavosi savo instagram paskyrai.

Kamilė pastebėjo, jog žmonėms įdomu, ką ji vilki, valgo ar kur keliauja, todėl nusprendė sukurti ir blog’ą. Šiuo metu Kamilė yra ISM vadybos ir ekonomikos universiteto studentė, jos širdį tirpdančio prekinio ženklo “Le SLAP” komandos narė, su žymiais prekiniais ženklais bendradarbiaujanti bei mados pasaulyje kelią besiskinanti instagramerė, todėl kviečiu susipažinti su Kamile ir Tave.

1. Rudens MUST HAVE pagal Kamilę?

1. Of course “animal print” (jei esi drąsesnė fashionista gali rinktis leopardo paltuką ar zebro švarkelį, o jei mėgsti atrodyti paprasčiau, nedidelė gyvatės odos rankinė ar diržas pagyvins bet kokį įvaizdį)
2. Švarkas su dideliais pečiais
3. Cowboy boots
4. Platus diržas (su kuriuos galima sujuosti tiek paltus, tiek sukneles ar švarką)
5. Permatomi drabužiai ir aksesuarai (rankinės, diržai, skėčiai ar netgi permatomas lietpaltis)

2. Stiliaus ikona/ikonos?

Kad ir kaip keistai tai turėtų nuskambėti, nei vienos konkrečios stiliaus ikonos neturiu. Kiekiena instagram’e ar gatvėje matoma fashion’ista man suteikia šiek tiek įkvėpimo! Iš vienos moters pasimokai kaip įdomiai priderinti juodą švarką, iš kitos kaip atrodyti “kietai” einant į paplūdimį, bet dar neradau stiliaus “ikonos”, kurios kiekvienos dienos apranga mane apžavėtų ir būtų visiškai mano stiliaus!

3. Instagram fashionistų TOP5?

1 – @hoskelsa

2- @xeniaoverdose

3- @leoniehanne

4- @jannid

5- @songofstyle

4. Mylimiausias grožio ritualas?

Kai atsikeliu anksti ryte gerai išsimiegojusi, pasidarau mano mylimiausios žalios arbatos, užsidedu veido kaukę ir turiu laiko prieš visus dienos darbus paskaityti įdomią knygą ar ramiai sedint parelax’uoti netikrinant telefono!

5. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Tobula diena prasidėtų išsimiegojus ir atsikėlus dideliame mieste (nesvarbu ar tai būtų Roma, Paryžius ar New York’as)! Išsiruošusi ir užsidėjusi visiškai naują ir niekam nematytą aprangą su savo mylimuoju Benu keliaučiau į stilingą miesto kavinukę valgyti brunch’o! Skaniai papusryčiavę ir paplepėję eitume pasidaryti kietos outfito nuotraukos instagramui ir visą likusią dieną tyrinėtume įdomiausius to miesto kampelius!

6. Skaniausi pusryčiai Vilniuje?

Man labai patinka “Sugamour” varškėtukai, jei norisi kažko saldaus arba “12 istorijų” Benediktai, jei norisi kažko sūraus!:D Tai jei nenoriu bandyti nieko naujo ir noriu tiesiog skaniai papusryčiauti, renkuosi iš šių dviejų!

7. Svajonių šalis?

Galbūt ne šalis, o miestas? Be galo noriu aplankyti New York’ą!!!

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Atsisakyk santykių su žmonėmis, kurie tempia tave žemyn ir kasdien slegia negatyvumu. Apsupk save tais žmonėmis, kurie trykšta energija, naujomis idėjomis bei pozityvumu, nes tai su kuo leidi savo laiką turės labai didelės įtakos tavo ateičiai.

Kamilės instagram: @kamiledam

Kamilės facebook: https://www.facebook.com/kamile.dambrauskaite.96

Kamilės tinklaraštis: http://www.kamiledam.com/

logo