EINAM KAVOS SU IRINA CYBINA

Kai geriausia draugė kviečia kavos savo geriausią draugę! Susipažinkite su Irina Cybina – žurnalo AŠ IKONA stilistė. Ji ne tik mano nuostabi draugė, bet ir kolegė bei pavyzdys, kurį norisi sekti! Nes kartais netikėtai sutinki žmones, kurių, atrodo laukei visą gyvenimą.

Dar 2015 metais kartu pradėjome kurti tinklaraštį simonaburbaite.com, kuris sėkmingai gyvavo 2,5 metų. Jo populiarumas leido pastebėti potencialą, daugėjančių darbo užsakymų ir projektų skaičių. Taip atsirado tinklaraštis ir prekės ženklas Geriausia draugė, prie kurio ir toliau dirbame drauge (tinklaraštyje rasi ne vieną Irinos straipsnį ir stiliaus patarimą).

Per tuos kelis metus su Irina kavos puodelių išgėrėm tikrai ne vieną. O kiek moterišku temų, diskusijų ir išgyvenimų prie jų turėjom… Būtų sunku net suskaičiuoti. Bet šiandien kviečiam Tave kartu su mumis išgerti kavos, juk visos esam draugės!

1. Kas Tave įkvepia?

Dideli miestai, nors pati esu kilusi iš mažo miesto. Bet bent kartą per 2/3 mėnesius turiu aplankyti kokį Milaną ar Paryžių. Esu visiškas miesto žmogus! Mėgstu stebėti žmones gatvėse, myliu architektūrą, parodas, naujas kavines (atrasti naujų skonių man labai svarbu). O kasdien mane įkvepia įdomūs darbai, vakare karšta vonia, šeimos savaitgaliai sodyboje.

2. Instagram ar facebook?

Vienareikšmiškai instagram. Ten tiek stilingų merginų, kurios mane įkvepia. Kasdien praleidžiu apie valandą naršydama instagram’e, nes iš ten gaunu daug informacijos bei naujienas apie mados aktualias iš viso pasaulio. Facebook beveik nenaudoju, tv nežiūriu. Tik savaitgalį geras filmas yra ritualas! Paskutinis mano žiūrėtas “Tamsiausia valanda” apie V. Čerčilį.

3. Kava ar arbata?

Kava darbo dienomis su draugėmis. Tai laikas sau, ritualas! Kava man yra gėrimas, kuris suveda susitikimams ir pokalbiams. Moterims reikia kalbėti, išsipasakoti, jausti palaikymą ir bendrumą. Arbata – savaitgalį sodyboje prie pusryčių stalo, ją galima gerti valandų valandas ir niekur neskubėti! Taip pat gali nepergyventi, kad arbata turi per daug kalorijų.

2222

4. Kas Tau suteikia energijos ir jėgų darbams?

Subalansuotas maistas. Neįsivaizduoju savo dienos be pusryčių, kuriuos dar mėgstu vadinti “kultūristo” pusryčiais. Tai kuras, kuris užveda visą organizmą ir duoda energijos visai dienai! Svarbiausia, kad jis būtų kokybiškas, tad iki 14 val. net nenoriu valgyti! 11/12 val. išgeriu puodelį “doppio” kavos su sojų pienu. Kai ryte maistingai ir vertingai pavalgai, tai vakare tikrai organizmas nebandys kompensuoti visos dienos kalorijų, todėl nėra rizikos persivalgyti prieš naktį. Miegas labai svarbus mano organizmui! Man jo reikia daug – apie 7-8 valandas. Deja, bet išsimiegot man nepavyksta, nes dukra kasdieni pažadina 6 valanda ryto. Net mano sekmadieniai prasideda 6 valandą, tad apie miegą kol kas negaliu pasakyt, kad man jo užtenka.

5. Tavo Ikonos?

Moteriškumo ir grožio pavyzdys man yra dizainerė Lilija Larionova, stiprios asmenybės ir nerealios charizmos ikona Agnė Jagelavičiūtė, išminties ir atsidavimo mano mama.

6. Ką rekomenduotum siekti instagram’e?

Šiandien neminėsiu tūkstantines sekėju armijas turinčias merginas, nes man nelabai ir įdomu jas siekti (“taip kaip daro visi” man netinka)! Man topas:

1. Neringa Zeleniutė @neringazeleniute – maisto receptai ir motyvacija sportui bei  visada stilingai atrodanti.

2. Alina Silivanova @alinka_makeupartist – ji turi savo stilių, kuris toks skandinaviškai lietuviškas! Patinka, kad ji nieko nekopijuoja. Pas ją viskas iš širdies ir iš vidaus.

3. Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė @monikakz_– už drąsą. Ir už tai, kad atsivežė Paryžių į Vilnių!

4. Toma Jankauskaitė @tomajankauskaite – už šiuolaikinį moteriškumą mieste.

5. Inga Skripka @ingaskripka. Ji nenori komercijos, nepasiduoda masėms. Turi savo viziją ir stilistiką, kurios man dar nepavyko perprasti.

6. Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili @eglebabunasvili. Parodė visiems, kad super mama gali būti stilinga!

7. Ir aišku mane Irina Cybina @irina_cybina.

7. Artimiausi renginiai, kuriuose rekomenduotum apsilankyti?

Mados infekcija – jeigu Tau įdomi mada. O lietuviška mada yra tikrai įdomi ir kitokia. Tad bent vieną dieną tikrai rekomenduočiau nueiti ir pažiūrėti.

Fashionistas Meet Up – 3 kartą organizuojamas labai stilingų merginų ir moterų “spintų” išpardavimas. Tad ten tikrai rasi gerų ir kokybiškų daiktų!

8. Kur pakviestum mane išgerti kavos mieste?

Kasdienai rinkčiausi Huracán Coffee vokiečių gatvėje. Ten patinka aplinka, nuotaika, žmonės, muzika. Visa atmosfera!

Įdomiau, tai Elska Coffee arba Chaika – ten yra desertų ir veganams. Taste Map smagi vieta, gaila tik toliau važiuoti reikia. Esu geros kavos fanė, tad man tikrai svarbi jos kokybė! Bet kur kavos negeriu.

9. Kur Vilniuje ieškoti stilingų daiktų, jeigu nori aplenkti “fast fashion” parduotuves?

“Space style consept”, V2 CONCEPT STORE, Studio 55 Shopstyle, “Premium” parduotuvė (PC GO9 arba PC EUROPA), SALT concept.

10. Pavasario “must have”?

Futuristiniai akiniai (kaip iš “The Matrix” filmo), klasikinis lietpaltis, languotas švarkas, balti sportbačiai, mėlyni džinsai, raudonas megztinis, blizgantis sijonas (žvyneliais).

 

Irinos instagram @irina_cybina

logo