BODY TALK

Vakar Xcelsior Vilnius Šiuolaikinio dizaino galerijoje buvo pristatyta prekės ženklo BODY TALK pavasario kolekcija. Kviečiu pasigrožėti pačia gražiausia kalba tarp moters ir jos kūno. Tai kolekcija, kuri leis kiekvienai iš mūsų į pasaulį žvelgti šiek tiek pro rožinius akinius.

Galbūt Jūs paklausite: “O kuo ypatinga nauja kolekcija?” Skubu atsakyti.

Šį sezoną BODY TALK dominuos keturi šių metų madingiausios rožinės spalvos atspalviai. Be to, suknelėms ir bodžiams siūti naudojami kūną lepinantys audiniai, tokie kaip tencelis – tai natūralus, pagamintas be jokių cheminių priedų ir dažniausiai gaminamas iš eukaliptų arba iš naujos kartos pluošto (medienos celiuliozės) audinys.

Garantuoju 100%, kad tencelį greitai įvertins tos, kurių jautri oda – šis audinys jos nedirgins. Tencelis yra šiltas kaip vilna, bet vėsinantis kaip linas ir švelnus kaip šilkas. Dėl savo biologinės kilmės, jis yra draugiškas aplinkai ir gamtoje visiškai suyra.

3

Mano dėmesį dar prieš kolekcijos pristatymą patraukė švelnus rožinis vilnos paltas su pūkeliu, kurį aš ir vilkėjau vakar vakarą. Be to, dar buvau pasipuošusi ir šio prekės ženklo mėlynu bodžiu. Kitaip sakant – BODY TALK tiks nuo darbo dienos iki prabangios vakarienės. Kaip pats prekės ženklas teigia: “Svarbiausia yra kūnas, o drabužiai – tik būdas kūnui kalbėti ir papasakoti savo istoriją.”

Šiaip jau mano pažintis su BODY TALK prasidėjo dar pernai metų lapkritį, kai aš pirmą kartą pamačiau nepriekaištingą juodą bodį, kuris man taip patiko – iki dabar jį nešioju su didžiule meile. Lygiai taip pat kaip ir jis rūpinasi manimi ir mano kūnu! Plonas audinio sluoksnis ir švelnios medžiagos neerzina mano odos. O minimalistinės formos visada puikiai dera prie kitų mano drabužių!

Matyt, BODY TALK man tapo dar artimesnis dėl šio prekės ženklo kūrėjų – tai Rasos ir Vetos. Džiaugiuosi, kad atradau ne tik išskirtinės kokybės drabužius, bet ir daug šypsenų bei gerų emocijų!

Ir žinote ką? Pavasarį kūnas kaip niekada laukia mūsų dėmesio ir meilės. Todėl puikus pasirinkimas – BODY TALK drabužiai, kurie švelniai glosto ir puoselėja mūsų odą. O koks Tavo santykis su kūnu?

BODY TALK dabar galima rasti ne tik įvairiuose butikuose, bet “Aprangos galerijoje”. Ten rasite specialią limited edition kolekciją.

BODY TALK internetinė svetainė
BODY TALK facebook’o profilis