BLACK & BLACK | H&M

hm-conscious-2017-spring2

Photos by Virginija Butkutė / Make up by Virga Steiblytė

Juoda spalva Tavo mylimiausia, bet ją renkiesi tik rudenį ar žiemą, nes kai šviečia saulė bijai atrodyti nuobodi? Tai galiu Tave (ir save) pradžiuginti, nes juoda gali būti karalienė ir pavasarį, ir vasarą! Tik… yra viena sąlyga.

Jei jau renkuosi juodą drabužį  – svarbiausias tampa įdomus kirpimas ir dar nepamirštu atkreipti dėmesį į asimetriją (šiuo metu ji visiškai ant bangos).

2 ghgh6 71 3131

Be to, visada gera vilkėti ne tik stilingą ar įdomų, bet ir kokybišką drabužį, kuris tarnaus ne vienus metus. Juk vis daugiau kalbama apie atsakingą madą: apie drabužius, kurių nereikia išmesti pasibaigus sezonui, apie išskirtinį produktą, o ne masinę gamybą, apie gaminio sudėtį bei gamybos procesus.

„Conscious Exclusive“ yra kasmetinė „H&M“ kolekcija, kuri demonstruoja viziją, kaip pasitelkiant tvaresnes technikas galima sukurti į ateitį orientuotą dizainą. Naudojant ekologiškas bei perdirbtas medžiagas, kolekcijoje sujungiamas dizainas ir progresyvios gamybos technikos.

Todėl ši #HMConsciousExclusive kolekcija ne išimtis – visi gaminiai sukurti iš perdirbtų, aplinkai draugiškų medžiagų, panaudojant mažus energijos išteklius. Šis juodas kostiumėlis pagamintas iš ekologiško šilko, perdirbto poliesterio ir tencelio, o auskarai – iš perdirbto plastiko. Ir atrodo visiškai VAU. Taip kad kuriant savo stilių nėra taip sudėtinga tuo pačiu metu pagalvoti ir apie planetos išsaugojimą.

#HMConsciousExclusive kolekciją nuo balandžio 20 d. rasi „GO9“ prekybos centre arba internete.

 

1. Aukštakulniai / H&M 2. Palaidinė, kelnės, auskarai / H&M Conscious Exclusive

Sukurta su H&M