VIETOJ MAIŠO RIEŠUTŲ | PERFECTIL

Prisimieni, dar prieš mėnesį dalinausi Nicole Scherzinger interviu, kuriame ji atskleidžia sporto, makiažo, plaukų ir kitas savo grožio paslaptis. Ir visai neseniai sužinojau, kad ji ne vienus metus geria maisto papildus “Perfectil”.

Įkvėpta Nicoles ir aš užsimaniau pabandyti kasdienę “Perfectil” Platinum vitaminų dozę. Ir pabandžiau! Žadėjau pasidalinti šių vitaminų apžvalga, nes tikiu, kad Tau tai bus naudinga.

Manau žinai, jog tam, kad būtume sveikos, gražios ir spindėtume – tikrai nepakaks tik grožio priemonių. Nes kartais nei kremai, nei serumai, nei stebuklingi šampūnai, nei kaukės mums nesuteikia norimo rezultato. Taip yra todėl, kad reikia nuolat puoselėti save ir iš vidaus.

Pastaruoju metu mane vargino kelios bėdos. Gal prisimeni mano istoriją su geliniu lakavimu – kelis kartus iš eilės jį pasidariusi tiesiog nagus sugadinau, jie tapo silpni, smarkiai lūžinėjo ir sluoksniavosi (o anksčiau buvo tvirti kaip uola). Plaukai taip slinko, kad jau net buvo baisu, kad tuoj be plaukų liksiu. Nors Mantas ramina, kad dar tikrai toli gražu. Veido oda irgi spyriojosi – ją vis berdavo, ir pastebėjau, kad ji tampa riebesnė, nors laiko priežiūrai skiriu tikrai nemažai.

Žodžiu situacija visai nepatiko. O riešutų maišo per dieną juk nesuvalgysi, kad gautum visus reikiamus vitaminus. Todėl mitybą nusprendžiau papildyti maisto papildais. Nes tik dar kartą įsitikinau, kad kūno maitinimas iš vidaus veiksmingesnis už išorinį ir įmantriausių grožio priemonių poveikį – nes taip visos naudingosios savybės pasiekia net pačius giliausius sluoksnius.

Be to, su maistu dažnai negauname visų reikalingų medžiagų (o dar jei mityba padrika ir nereguliari…), tada tiesiog būtina vartoti tinkamai parinktus maisto papildus ir vitaminus, ypač jei esi vegetarė ar veganė ir aktyviai sportuoji. Ačiū Nicole, kad man priminė apie Perfectil ir nors skeptiškai žiūriu į greitą papildų poveikį – jau po mėnesio rezultatais džiaugiuosi (šitų vitaminų efektyvumas įrodytas klinikiniu tyrimu).

Matyt, unikali kolageno ir kitų naudingųjų medžiagų kombinacija tikrai atliko savo darbą kaip reikiant. Pastiprino ne tik nagus (jau pamiršau, kad turėjau gelinį lakavimą) plaukus (nors mažiau, vis tik slenka, tačiau, kad jie vėl žvilga kaip anksčiau man labai patinka), bet ir oda tapo skaistesnė ir švaresnė (akivaizdžiai mažiau pabėrimų).

Atrodo taip paprasta: tereikia užgerti dvi tabletes valgio metu arba iš karto po valgio ir gauni tokį efektą. Kas slepiasi tose keliose tabletėse? Aukštos kokybės kolagenas ir augaliniai ekstraktai (antioksidantų šaltinis), vitaminas B12, geležis, foliatai, manganas, varis, vitaminas C, jodas, cinkas, biotinas ir dar daugiau visokio gėrio.

Dabar tai tapo mano kasdienis palydovas. Ir žinai ką? Noriu, kad ir tu savimi pasirūpintum iš vidaus, dėl to dovanoju, net 3  “Perfectil” Platinum vitaminų pakuotes!

Viskas, ką Tau reikia padaryti: komentaruose parašyti, kodėl vitaminai turėtų atitekti būtent Tau.

Jau už savaitės (06.19) paskelbsiu laimėtojas. Go, go, go!

Sukurta su PERFECTIL