VIENU ŠŪVIU DU ZUIKIAI | PASIRUOŠK PAVASARIUI

Pavasaris man – ne tik tas laikas, kai po žiemos šiltą spintos turinį keičiu į lengvesnius ir ryškesnius drabužius. Tai laikais, kai didesnį dėmesį skiriu veido odai – po visų šalčių jai reikalinga ypatinga mano priežiūra.

Visos tikrai žinome, kad reikia reguliariai pašalinti negyvas odos ląsteles, tam kad jos nuolat atsinaujintų, o tuo pačiu ir drėkinti veido odą. Jei ne pas kosmetologę, tai namuose. Nežinau kaip Tu, bet aš, ypač šiuo metu, “kovoju” su lengvu šerpetojimu aplink nosį ir tai mane labai erzina. Vizito pas kosmetologę neužtenka, todėl imuosi papildomų grožio procedūrų namuose!

Geriausiai negyvas odos ląsteles (o ir lengvus odos pleiskanojimus) pašalina šveitikliai. Tik dabar kaip yra su tuo šveitimu? Man labai gaila tų merginų ir moterų, kurios įvairiuose diskusijų forumuose prisiskaito patarimų apie veido odos šveitiklius, kurie (kaip jos sako): “labai gerai nušveičia, nes turi dideles granules!”, o paskui lekia į parduotuves jų pirkti…

Ir man taip norisi kiekvienai iš jų pasakyti: “ALIO! Pagalvok, kaip tokie šveitikliai žaloja Tavo veido odą!” Čia kalbu ir apie kavos tirščius, kurie kūnui gal ir tinka, bet tik ne veidui. Todėl kai atlieku pilingą namuose – renkuosi itin švelnius šveitiklius, kurie nedirgina odos (gal tu irgi turi savo atradimą ir galėsi su manimi pasidalinti).

Kažkada jau minėjau, kad nesu linkusi eksperimentuoti su veido odos priežiūros priemonėmis – nes kai atrandu tai, kas tinka ir yra kokybiška, tiesiog nesivarginu ieškoti kažko daugiau. Nenoriu apkrauti nei savo kosmetinės, nei veido įvairiais kremais ir serumais. Bet The Organic Pharmacy kosmetika su manimi jau keliavo į Kiniją ir nenuvylė, todėl nepabijojau išbandyti Vitamino C ir papajos veido kaukę, kuri turi dar ir šveičiamąjį efektą. Vadinasi, vienu šūviu du zuikiai! Mums, užimtoms ir veiklioms – tokios priemonės išsigelbėjimas.

Naudojimas paprastas kaip 2 x 2: paruošiu odą ir nuvalau ją, tada nepadaugindama užtepu kaukę (nepamirštu ir kaklo) ir palaikau 10 minučių. Vėliau nuplaunu šiltu vandeniu. Labai patogu ypač ryte! Net kai skubu, spėju pasitepti kaukę – kol išgeriu kavą ir papusryčiauju, oda jau būna paruošta ir pamaitinta! Kaukės konsistencija tobula ir be jokių didelių dalelių. Man labai patiko, kad ji nedirgina, nesukelia jokio odos tempimo. Kaip tik – atsiranda sveikos ir pridrėkintos odos pojūtis (ji skatina kolageno ir hialurono rūgšties gamybą).

Tiesa, su kodu BURBAITE25 www.biovaistine.lt gausi net 25% nuolaidą šitai kaukei ar kitiems patikusiems produktams (nuolaida galioja iki 03.31).

Pasitikime pavasarį švytinčios! Rūpinkis savimi ir savo oda!

Sukurta su biovaistine.lt