VIENA DIENA BE PLANŲ

Kas sekate mano stories, žinote, kad kiekvieną pirmadienį su Jumis dalinuosi savaitės MUST HAVE: tikslais, kuriuos noriu įgyvendinti per ateinančias 7 dienas (tikiuosi, kad tai įkvepia ir Jus pagalvoti apie savo savaitės must have/svajones/norus).

Diena be planų – buvo vienas iš praeitos savaitės tikslų. Nuoširdžiai galvojau, kad tai beveik neįmanoma. Nes aš nuolat planuoju. VISKĄ. Situaciją paaštrina dar ir tai, kad esu perfekcionistė. Dažniausiai kitos dienos darbus ir tikslus susidėlioju vakare, kad naktį geriau miegočiau – bent jau man, aiškių užduočių suformulavimas ir žinojimas, ką tiksliai turėsiu padaryti per dieną, padeda jaustis ramiau. Tik… Pasigedau lengvumo.

Gal todėl mano žodyne vis dažniau atsiranda žodis abundance – gausa. Ta gausa (ypač emocinė), kurios nereikia planuoti, specialiai organizuoti ar, kaip mano draugė Vilija pasakytų, susikaupti, kad ją pastebėtum. Nes ji yra čia. Ją pamatai, kai nelieka baimės ir noro kontroliuoti. Kai sukuri erdvės ir esi pasiruošęs. Todėl šeštadienį sau leidau tiesiog būti ir nieko iš savęs nereikalauti (pati negaliu tuo patikėti!). Viena diena stebuklo gal ir nepadarys, bet džiaugiuosi, kad nuo kažko pradedu. Cheers už tokias neplanuotas dienas! Kol kas labai patinka.

logo