VEIDO PROCEDŪRA “HYDRAFACIAL” SU TOWER

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, po kelionės į New York’ą pajaučiau, kad oda gerokai išsausėjo (tiek oras ten, tiek lėktuvuose nelepino) ir ja privalau pasirūpinti. Kaip? Su HYDRAFACIAL procedūra ERA ESTHETIC klinikoje.

Tokią procedūrą atlieku jau ne pirmą kartą (esu kažkada anksčiau apie ją rašiusi, bet manau verta ir vėl priminti, kuo ji tokia išskirtinė). Be to – ši procedūra turi naujas galimybes (Tower sistema), todėl buvo smalsu išbandyti ar yra skirtumas. Visų pirmą, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar „all-inclusive“ procedūra. Šiandien HYDRAFACIAL įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir SPA salonuose visame pasaulyje.

Tower #HydraFacial MD® – efektyvi veido dos priežiūra, pasaulyje NO.1. Kiek domėjausi, sužinojau, kad tik ERA ESTHETIC klinikose HYDRAFACIAL procedūros atliekamos išskirtinai su naujos kartos HYDRAFACIAL TOWER sistemomis, kurios pasižymi daugiafunkciniu poveikiu veido odai.

Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama, prisotinama hialurono rūgštimi, naujos kartos peptidais ir aktyviais serumais su augimo faktoriais, papildyta LED šviesos terapija (mėlynąja arba raudonąja šviesa), limfodrenažu. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo laiką. Su Tower sistema procedūra dar efektyvesnė ir yra visiškai saugi.

Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros:

– Procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi.
– Mano veido oda buvo giliai išvaloma. O tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros. Kurių patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta…
– Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”.
– Dar vienas geras dalykas – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo ankčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau.

Tiesa, siekant maksimalių rezultatų tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Šią procedūrą galėčiau palyginti su kačiuko bučiniais ant veido – šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs.

Tikiuosi, kad tas kačiukas pabučiuos ir Tave, dėl to mano facebook’e rasi konkursą, kur turėsi galimybę laimėti  HYDRAFACIAL ir pati ją išbandyti.

Sukurta su ERA ESTHETIC

logo