VAKARO RITUALAI

 Photos / Monika Rukaitė 

Pakalbėkim apie laiką sau arba poilsį, kurio reikia ne tik mūsų kūnui, bet ir sielai. Iš patirties sakau – darbo, poilsio ir kūno priežiūros rėžimas būtinas. Ir visi šie veiksniai glaudžiai tarpusavyje susiję – pasaulyje nėra nieko išraiškingesnio nei žmogaus kūnas.

Ir visai nesvarbu – rytas, vakaras, diena ar naktis… Aš visada randu laiko sau ir susikuriu akimirkas, kai galiu mėgautis ramiu buvimu. Būtent vakaras yra tikrasis mano grožio ir poilsio ritualų metas.

Kai turiu daugiau laiko, visada save palepinu – prisileidžiu pilną vonią burbulų ir mineralų (puikiai tinka eteriniai aliejai, jūros druska, medus ar kitokie ekstraktai), užsidegu žvakių ar smilkalų. Tada jaučiu, kad po darbų išvalau ne tik kūną, bet ir mintis – paleidžiu visus susikaupusius rūpesčius.

Vėliau seka “namų grožio salono” procedūros plaukams, veidui ir kūnui. Visai neseniai atradau tokį The Organic Pharmacy detoksikuojąjį kūno aliejų „Detox Cellulite Body Oil“. Jo sudėtyje yra odą detoksikuojantys ir atgaivinantys kadagių, rozmarinų, greipfrutų ir pankolių eteriniai aliejai, kurie pagerina mikrocirkuliaciją, šalina toksinus ir aprūpina odą deguonimi. O kaip jis pridrėkina ir atgaivina odą… Tiesa, aliejaus kvapas toks aštresnis – kiekvieną kartą juo pasitepusi, jaučiuosi kaip po SPA.

Geriausia tai, kad „The Organic Pharmacy“ produktuose nėra žmonėms ar aplinkai kenksmingų medžiagų, tokių kaip parabenai, dirbtiniai kvapai, dažikliai, naftos chemijos produktai ir kt. Jie nėra bandomi su gyvūnais, yra konservuojami tik natūraliai būdais, o augaliniai ingredientai išgaunami iš ekologiškų augalų.

Tiesa, nepamirštu į rankas paimti ir knygos ar mados žurnalo, paklausyti mėgstamos muzikos, pamedituoti. Tikiu, kad dienos pabaigoje svarbu pasirūpinti ne tik kūnu, bet ir siela. Tiesiog privaloma nueiti miegoti neprisivalgius, ramia galva ir laiku. Be to, prieš miegą niekada nepamirštu pabučiuoti mylimo žmogaus.

Kūnas nuolat kenčia nuo streso, miego ir poilsio trūkumo, darbų maratono, nepilnavertės mitybos, sezonų kaitos, todėl jam reikia tavo dėmesio ir meilės. Nepamiršk to! Šiandien pasistenk padaryti ką nors malonaus tik dėl savęs.

Anticeliulitinį ir detoksikuojantį kūno aliejų „Detox Cellulite Body Oil“ rasi www. biovaistine.lt

Reklama sukurta su biovaistine.lt

logo