TRUMPAS PABĖGIMAS DVIESE IR VAIZDAS VERTAS MILIJONO

Man atrodo, kad šiandien sugebėti trumpam atitrūkti nuo rutinos ir pakeisti aplinką yra labai svarbu. O tam, kad tai padarytum nebūtina nuvažiuoti šimtus/tūkstančius kilometrų į kitą miestą ar šalį. Kartais užtenka vidurį savaitės nuvažiuoti vos 30 km už Vilniaus.

Trakai – mano meilė! Man visada norisi čia sugrįžti. Vėl ir vėl! Dažniausiai, kai lankomės Trakuose, neaplenkiame ir mėgstamiausios mūsų su Matu vietos – “BONA Lounge”. Čia ne tik nuostabiai skanus maistas, bet ir kvapą gniaužiantis vaizdas (kuris, mano galva, yra vertas milijono) tiesiai į Trakų pilį.

“BONA Lounge” virtuvė yra šiuolaikinių kulinarijos technologijų, vietinių ūkininkų ir šeimininkų sodo produktų derinys – gal tai yra atsakymas, kodėl maistas čia tiesiog tirpsta burnoje. Be to, čia ruošiami patiekalai medžio anglimi kūrenamoje krosnyje, todėl primena lauko kepsninėje kepto maisto skonį. Tiesa, jei svarstote, kur švęsti vestuves, gimtadienį ar krikštynas – žinokite, kad “BONA Lounge” puiki vieta asmeninėms šventėms.

Geriausias dalykas ne tik restoranas, bet ir “Apvalaus stalo klubo” viešbutis. Vadinasi, trumpas pabėgimas be progos ar šventė Jūsų svečiams gali būti dar malonesni. Būtent taip šį kartą su Matu ir padarėme – be jokios progos nusprendėme vidurį savaitės dviese vieną naktį praleisti Trakuose. Vaizdas, kuris atsiveria iš viešbučio kambario irgi toks pat tobulas! Net neabejoju, kad tokia išvyka gali būti puiki dovana mylimam žmogui ar sau. O pailsėjus sugrįžti atgal į darbus yra nuostabu. Trakai – AČIŪ ir see you soon!

Sukurta su “BONA Lounge”logo