ULTRA HD UNDERPAINTING | ODOS ATSPALVĮ KOREGUOJANTI PALETĖ

Jei oda turi tam tikrų trūkumų (pajuodę paakiai, pigmentinės dėmės ar ryškūs kapiliarai), tas vietas keliais potėpiais galima paslėpti maskuojamąja priemone. Ir problemos kaip nebūta! Odos atspalvį koreaguojanti paletė ULTRA HD UNDERPAINTING yra tiesiog tobula visoms, kurioms reikia maskuojamosios priemonės. Pati tokių palečių niekada neturėjau – naudojau tik skystą concealer’į. Iki praeitos savaitės, kol nepabandžiau šitos priemonės. 

Kaip Dany Sanz (MAKE UP FOR EVER kosmetikos įkūrėja) pasakė: „Oda kaip drobė: pats pirmiausias žingsnis – žaidžiant spalvomis ir jų šešėliais suteikti odai kuo daugiau natūralumo. Veido bruožai tampa lyg eskizas, paruoštas kūrybai.“

ULTRA HD UNDERPAINTING suteikia spindesio, neutralizuoja raudonį ir paslėpia pigmentines dėmes. Pati priemonę naudoju tam tikrose vietose – pavyzdžiui, paakių ir kaktos srityje, dar šiek tiek po lūpa. Kaip tik savo IGTV netrukus pasidalinsiu video, kuriame rodysiu, kaip naudoju UNDERPAINTING paletę ir kaip padengiu veidą pudra ir jį kontūruoju:

– 1 ŽINGSNIS. NEUTRALIZAVIMAS: neutralizuoja spalvos netolygumus, tamsius ratilus, tamsias dėmes, raudonį ir papilkėjusias sritis

– 2 ŽINGSNIS. MASKAVIMAS: koreguoja ir suvienodina, nepastebimai maskuoja, suteikia “antrosios odos” efektą

Iš viso paletėje yra net 4 atspalviai: 2 skirti koreguoti spalvai ir 2 atspalviai skirti maskuoti. Jei reikia, sumaišau du atspalvius, kad išgaučiau mano odai tinkamiausią atspalvį. O ir paletės tekstūra man LABAI patinka – priemonė išsisklaido labai lengvai (patogu dengti tiek su šepetėliu, tiek su kempinėle), netraukia odos. Be to, tinka visų atspalvių ir tipų odai.

Tik priminsiu, kad kai kalbame apie makiažą (ypač dieninį), laikausi tokios nuomonės: makiažo esmė yra ne ta, kad žmonės tau sakytų „Kaip gražiai pasidažei!“ arba „Koks gražus tavo makiažas“. Makiažo paslaptis ir siekiamybė – sulaukti komplimento „Kaip gražiai atrodai!“, kad pastebėtų tavo natūralų grožį ir visus privalumus (dideles ir išraiškingas akis, antakius, skruostikaulius, dailią nosį ar putlias lūpas). Juk svarbiausia, kad moteris, kurią regi veidrodyje, būtų tau pati gražiausia ne dėl to, kad veidas paslėptas po keliais kilogramais makiažo, o todėl, kad ji spinduliuoja pasitikėjimu ir švyti energija.

Sukurta su MAKE UP FOR EVER

logo