TVARKAU VIRTUVĖS SPINTELES | INDAI BIRIEMS PRODUKTAMS

Sugalvojau susitvarkyti virtuvės spinteles ir stalčius. Tiksliau visas kruopas, miltus, makaronus, riešutus ir kitus birius produktus. Nežinau, kodėl anksčiau nesugalvojau tokio dalyko, kaip stikliniai indai, kurie puikiai tinka laikyti visus šituos dalykus. Ir praktiška, ir gražu, ir mažiau chaoso virtuvėje.

Nenorėjau nei metalinių, nei plastikinių, nei keramikinių indų. Kodėl pasirinkau stiklinius? Pirmiausia todėl, kad jie skaidrūs – iškart matosi, kas viduje. Juos lengva prižiūrėti ir plauti, jie yra sandarūs. Gera idėja užsiklijuoti lipdukus ant indų viršaus ar jų dugno ne tik su produktų pavadinimais, bet ir galiojimo data (aš kol kas to dar nepadariau).

Gali nutikti taip, kad virtuvės spintelėse atsiras nelauktų svečių – maistinės kandys. Joms patinka ten, kur šilta ir drėgna. Kiek domėjausi, svarbu neperkrauti spintelių, gerai vėdinti patalpą, reguliariai valyti spinteles. Be to maistinės kandys nemėgsta tiesioginių saulės spindulių. Aišku, galima užbėgti įvykiams už akių ir imtis prevencinių priemonių – yra toks dalykas, kaip maistinių kandžių gaudyklė, kurią reikia padėti ten, kur labiausiai tikėtinas kandžių atsiradimas. Tokią gaudyklę reiktų keisti kas kelis mėnesius. Kol kas maistinių kandžių savo virtuvėje nepastebėjau (tfu, tfu, tfu).

Džiaugiuosi nauja tvarka virtuvės spintelėse ir stalčiuose, bet jei Jūs turite dar kokių nors patikrintų atradimų ir būdų, kaip palaikyti tvarką ir organizuoti produktų laikymą virtuvėje ar šaldytuve – galite su manimi pasidalinti!

logo