TOBULŲ ANTAKIŲ PRIEMONĖS | MANO ATRADIMAI

Antakiai – bent jau man, yra svarbiausia mano veido dalis, kuri apsprendžia, kaip aš atrodysiu – liūdna, linksma, susirūpinusi ar pavargusi, o gal nustebusi? Nors antakių lankas formuojamas atsižvelgiant į individualius veido bruožus, man gražiausi kiek storesni, išpuoselėti ir tvarkingos formos antakiai.

Jau esu ne kartą pasakojusi, apie antakių priežiūros priemonių atradimus (kokias priemones naudoju kasdien juos formuodama) ir tai, kaip svarbu turėti profesionalą, kuris jais pasirūpins.

Pas savo antakių deivę Neringą aš lankausi bent kartą ar du per mėnesį – ir taip jau kokius 3 metus. Tam, kad pati neprisidaryčiau bėdos ir neišsipešiočiau antakių nesimetriškai, nelygiai ar per plonai (juk visko pasitaiko…). Neseniai Neringai pasakiau, kad norėčiau tankesnių antakių ir ilgesnių blakstienų (bet apie jų priauginimą negali būti nė kalbos). Tai Neringa man padarė staigmeną ir padovanojo Revitalash Cosmetics blakstienų ir antakių rinkinį.

Revitalash blakstienų ir antakių serumų sudėtyje – tik natūralūs ingredientai: biopeptino kompleksas, amino rūgštys bei įvairių augalų ekstraktai. Šie komponentai užtikrina visapusišką blakstienų bei antakių apsaugą nuo lūžinėjimo, aplinkos poveikio bei streso. Serumuose nėra žalingą poveikį turinčio augimą skatinančio hormono, parabenų ar gliuteno. Tai labai svarbu, nes kai kalbame apie antakių ir blakstienų produktus, kuriais juos puoselėjame – reikia rinktis atidžiai.

Serumų naudojimas daugiau nei paprastas – serumus tepu tiek ryte, tiek vakare. Ir, kaip Neringa pasakytų, svarbu, kad šitos priemonės gulėtų ne ant kosmetinio stalelio ar prie lovos, o būtų naudojamos. Kitaip nei dauguma priemonių, RevitaLash serumai užtikrina ilgalaikį poveikį net nustojus naudoti priemonę kasdien.

Po šešių savaičių naudojimo turėtų pasimatyti pirmieji rezultatai. Pažadu – pasidalinsiu patirtimi. Dar vienas puikus dalykas, kad produktai tinkami jautrioms akims, nešiojančioms kontaktinius lęšius, turinčioms priaugintas blakstienas ar jas nusiėmusioms. Šias priemones tikrai rasite įvaizdžio namuose KUKLA Beauty Box, Vilniuje.

Dar vienas mano atradimas kasdienėje antakių priežiūroje – CHADO kosmetika (ačiū taip pat sakau Neringai!). Pirmiausia, mano dėmesį atkreipė Neringos naudojamas CHADO pincetas – pagalvojau, kad ir pati tokį norėčiau turėti namuose. Tuomet pasidomėjau, kur galima šių priemonių nusipirkti.

Pasirodo, Crème de la Crème parduotuvėse CHADO kosmetikos pasirinkimas tikrai nemažas! Šiuo metu mano favoritai: pincetas (nr.1), drėkinamoji antakių ir blakstienų priemonė (nr.2) ir antakių bei blakstienų gelis (nr.3). Visas priemones naudoju jau kurį laiką, dėl to galiu nuoširdžiai rekomenduoti ir užtikrinti, kad Jūsų antakiai ir blakstienos bus labai dėkingi.

Kaip pasakytų Neringa: “Puikiai suformuoti antakiai yra nenugalimas aksesuaras ir kasdienį makiažo procesą palengvina ir sutrumpina iki PRO lygio. Teisingai pritaikyta antakių forma padeda pagyvinti žvilgsnį, optiškai ‘kilstelti’ tam tikrus veido bruožus, netgi pasiaurinti nosį! Ir svarbiausia visgi ne madingi linkiai, o unikalumas ir formų pritaikymas kiekvienam individualiai. Individualumas kuria asmenybę. Tad linkiu visoms turėti savo iškirtinumą ir pasitikėjimą savo grožiu.”

Apskritai, labai svarbu atrasti tinkamus ir kokybiškos produktus bei grožio specialistus, kurie Jumis rūpinasi – ir tai galioja ne tik antakiams. Jei šių dalykų dar neatradote, labai tikiuosi, kad mano ir Neringos atradimai Jums palengvins šią užduotį. Būkime gražios ir laimingos!

Sukurta su Revitalash Cosmetics ir CHADO

logo