TOBULA ATOSTOGŲ KOSMETINĖ

222

Liko vos kelios dienos iki mano svajonių atostogų! Džiaugiuosi, kad po daugiau nei 2,5 metų nuoseklaus darbo pagaliau galėsiu sau pasidovanoti tikrą trijų savaičių poilsį. Bet kaip visada, prieš kažkur keliaujant galvosūkiu tampa vienas dalykas – kaip viską sutalpinti į lagaminą/krepšį/kuprinę?

Kažkaip ruošdamasi kelionei niekada nepergyvenu, kad netilps drabužiai, nes didžiausias galvos skausmas yra dėl kosmetikos. Kiek pasiimti? Ką pasiimti? Ko tikrai reikės? Jei galėčiau, vežčiausi su savim visą kosmetikos stalelį ir pusę vonios kambario. Ypač kai neturi extra bagažo į kurį tilptų visi tavo veido ir kūno kremai, kosmetikos priemonės ir kvepalai.

Kadangi šį kartą į Tailandą keliausiu tik su kuprine turėsiu galimybę pasiimti minimalų kiekį kosmetikos (kartu sudėjus turi tilpti į 1L maišelį skirtą skysčiams) – turiu gerai apgalvoti, ko atostogų metu man prireiks.

Žinoma, per atostogas tikrai nesinori dažytis, atvirkščiai – leidžiu saulei bučiuoti odą. Bet makiažo pagrindas su SPF tiesiog būtinas, kaip ir drėkinantis kremas, lūpų balzamas ir blakstienų tušas. Be jų – aš niekur. Tik noriu atkreipti Tavo dėmesį į kelis dalykus. Kodėl būtinai makiažo pagrindas su SPF ir kuo ypatingas lūpų balzamas, kurį ketinu pasiimti su savimi. Apskritai, net ir blakstienų tušą pasirinkau ne šiaip sau. Bet apie viską nuo pradžių.

4

Makiažo pagrindas MAKE UP FOR EVER Ultra HD Perfector SPF 25 man patinka dėl savo pakankamai lengvos konsistencijos ir maskavimo, nepaisant to, kad priemonės su SPF apsauga būna kiek sunkiau tolygiai išskirstyti ant veido, ši – nieko panašaus. Tikrai neapsunkina veido odos ir netraukia.

O geriausia, kad šitas makiažo pagrindas ne tik apsaugo nuo žalingų saulės spindulių, bet tuo pačiu drėkina odą. Vadinasi, vasarai ir atostogoms – tiesiog tobulas! Kai tik atradau šią priemonę – iiškart žinojau, kad su manim keliaus į Tailandą. Be to, pakuotė kelionei labai patogi – jokių stiklinių buteliukų ar krentančių kamštukų.

Kitas mano atostogų kosmetinės favoritas – FILORGA maitinantis, lūpas putlinantis balzamas NUTRI FILLER LIPS. Čia tai visiška bomba! Manau sutiksi su manim, kad lūpos yra išraiškingiausia ir labiausiai viliojanti moters veido dalis. Minkštos, putlios ir viliojančios savo sodria spalva – būtent apie tokias garantuoju, kad svajoja beveik kiekviena moteris. Aš puikiai žinau tą nemalonų suskeldėjusių ir dar šerpetojančių lūpų jausmą, tai tikrai nenoriu jo patirti per savo atostogas. Balzamo sudėtis fantastiška (aliejai, pro-kolageno peptidas ir daug kitokio gėrio), todėl jau spėjau jį pamilti ir jis karaliauja mano rankinėje jau kelis mėnesiu. Ir taip aišku, kad nežadu palikti jo Lietuvoje.

Na ir, žinoma, kaip be blakstienų tušo. MAKE UP FOR EVER Excessive Lash dar vienas mano atradimas, be kurio atostogų nuotraukos nebus tokios gražios, nes išraiškingas žvilgsnis ir ryškios akys MUST kad ir kur būtum. Tušas yra toks visai magic, nes ne tik ilgai išlieka, netepa, bet ir plonas šepetėlis užtikrina tolygų kiekvienos blakstienos padengimą nuo pat šaknų iki galiukų. Jau patikrinta. Pamilau ir nenoriu išsiskirti net trim savaitėm.

Panašu, kad mano tobula atostogų kosmetinė jau paruošta. O dabar manęs laukia žydras vanduo, saulė, baltas smėlis ir kokoso sulčių kokteiliai. Labai neliūdėkit. Pažadu atsiųsti linkėjimų!

Bučiniai.

Sukurta su FILORGA ir MAKE UP FOR EVER

logo