TIK MOTERIMS.

IMG_7208

Nes žinau, kad vyrai taip pat skaito simonaburbaite.com (suprask, gaunu daug laiškų iš vyrų ir tai yra labai smagu). Bet įtariu čia bus taip pat, kaip kad vaikui pasakyti “žinok Tau šito negalima” – tai jis būtinai taip ir padarys. Spėju, kad vyrai irgi būtinai paskaitys šitą įrašą. Bet gal ir gerai… Nes jie irgi turi žinoti, kas jų moterims yra geriausia.

O dabar, kaip geriausia draugė, trumpam kviečiu Tave į savo vonios kambarį apžiūrėti, kas slepiasi mano kosmetinėje ir atvirai pasikalbėti apie tai, kas iš tiesų yra labai svarbu kiekvienai moteriai.

Šiaip jau dauguma moterų bijo apie tai garsiai kalbėt arba klausti, nors tai labai aktualu ir moteriška. Ir aš galvoju, kad nėra čia ko gėdytis… Tokios temos kaip higienos priežiūra jau seniai nebeturėtų būti tabu, nes savimi reikia rūpintis. Žinoma, ir kitais. Būtent todėl, kad aš rūpinuosi ne tik savimi, bet ir Jumis – noriu pasidalinti svarbiu patarimu/pastebėjimu.

Visos moterys tikrai atkreipia dėmesį į savo veido odos ir plaukų priežiūrą, makiažą, nagus ir kasdienius grožio ritualus. Bet tada klausiu – kodėl kartais nepagalvojame apie tai, kas yra arčiausiai mūsų kūno ir kokius intymios higienos produktus naudojame? Prisipažinsiu, kad ir aš anksčiau apie tai nepagalvojau. Bet tada buvau dar jauna ir kvaila.

IMG_7213

Juk manau sutiksite, kad jaustis saugiai, gaiviai ir apskritai komfortiškai yra lygiai taip pat svarbu, kaip kad išsivalyti ryte dantis. Ir atrodo, kad parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo įvairių produktų sukurtų moters savijautai pagerinti, tačiau ne visos higienos priemonės garantuoja komfortą. O aš tikiu, kad moterys besirūpinančios savo sveikata ir vertinančios patogumą rinksis tikrai kokybišką prekę.

Gentle Day® produktai būtent tokie ir yra – tai vieninteliai ekologiškai sertifikuoti bei išradimo patentą turintys įklotai su anijonų juostele.

Kad geriau suprastumėte, apie ką aš kalbu (turiu omenyje Gentle Day® produktų kokybę) ir kad mano patarimai nėra iš piršto laužti, dalinuosi labai trumpu ginekologės Editos Venskienės komentaru apie netinkamus įklotus ir jų poveikį moters organizmui:

“Medžiagos ar higienos priemonės, besiliečiančios su oda, turėtų būti neutralaus pH, ne šarminės, kad oda netaptų lengvai pažeidžiama mikroorganizmų ir grybelių. Netinkami kasdieniniai higieniniai įklotai gali sukelti daug negalavimų. Dažniausi moterų skundai – blogas išskyrų kvapas, odos ir gleivinės sudirginimas, paraudimas, iššutimai, bėrimai. Gali kartotis makšties grybeliniai ar bakteriniai uždegimai, disbakteriozė (bakterinė vaginozė). Geriau rinktis įklotus laidžius orui, pasižyminčius natūralių medžiagų savybėmis, taip pat ekologiškus, nes makšties išskyros ir menstruacinis kraujas šiltoje aplinkoje greičiau irsta ir sukelia nemalonų kvapą bei odos ir gleivinės sudirginimą.”

IMG_7215

Manau ginekologės argumentai tikrai aiškūs ir tai dar vienas įrodymas, kodėl aš renkuosi Gentle Day®. Tai orui laidūs ir natūralūs įklotai. Jiems gaminti naudojamos hipoalerginės medžiagos (atsižvelgiant į jų kokybę bei naudą žmogaus organizmui), pH tinkamai subalansuotas odai, todėl jie tinkami ir jautrios odos moterims. Kitaip sakant, jie nedirgina odos. Be to, testų rezultatai patvirtina, kad šiuose įklotuose esanti anijonų juostelė 99,9 proc. sunaikina staphylococcus aureus bakterijas ir geba 85 proc. sumažinti amoniako kvapą.

Šį kartą aš pasirinkau intymiai higienai skirtą rinkinį (tiesa, jį aš užsisakiau internetu Gentle Day® e-parduotuvėje, nes nei vaistinėse, nei prekybos centruose tokių rinkinių nerasite), kuriame yra ne tik įklotai, bet ir švelnus intymios higienos prausiklis ir ekologiškos drėgnos servetėlės. Tiesiog noriu būti rami, kad naudoju 100% saugius produktus. Be to, žinau, kad Gentle Day® yra sukūrę ir natūralios medvilnės kelnaites, kad “tomis dienomis” būtų jaučiamas patogumas, saugumas ir niekas nė nepastebėtų. Šitos kelnaitės turi mažą paslaptį – kišenėles, paslėpti Gentle Day® paketo sparneliams. Tikrai šaunus dalykas, tik dar pati neišbandžiau.

IMG_7216

Tad vyrai, Gentle Day® drąsiai galite dovanoti savo mylimoms moterims. O aš, savo ruožtu, labai tikiuosi, kad kuo daugiau merginų ir moterų sužinos apie intymios higienos problemas. Kad Jūs, mielos moterys, daugiau atkreipsite į tai dėmesį ir pačios išbandysite tik kokybiškus produktus.

Ir dar vienas labai svarbus dalykas! Pasirodo, kad ne visi gamintojai yra sąžiningi deklaruodami produktų savybes, todėl būkite atidžios, kai rinksitės sau tinkamiausius produktus. Skirkite šiek tiek laiko pasidomėti ekologiškų produktų ženklinimu ir pirkdamos įsitikinkite, kad perkate tikrai kokybišką bei ekologišką produktą.

Su geriausiais linkėjimais!

S.