TERASŲ TOP 5 | VILNIUS

Atėjus vasarai ir puikiam orui (tokiam puikiam, kad šią vasarą nusprendžiau niekur už Lietuvos ribų nekeliauti, nesvarbu, kad šiandien lyja) man tenka pasukti galvą – tai kokią terasą arba “open air” aplankyti Vilniuje šiandien/rytoj/savaitgalį? Nes terasas labai mėgstu.

Bet kai jau ateina laikas rinktis vieną, mažiausiai norisi gaišti laiką ieškant tos vienintelės. Dėl to dalinuosi savo mėgstamiausių terasų TOP 5, kurias rasi Vilniuje. Nes tam, kad galėtum mėgautis geru oru ar pasijusti ne mieste – toli bėgti nereikia (o kartais ir visai nesinori). Gal bent viena pasiūlyta vieta irgi taps Tavo vasaros mylimiausia. Tiesa, terasų eiliškumas visiškai atsitiktinis – visas jas labai mėgstu!

I. KAVA TAU

Tikriausiai tai geriausia vieta pasakyti Vilniui “labas rytas”, nes rytinė kava darbo dienomis nuo 8 iki 10 val. čia kainuoja tik 1 Eur (espresso, juoda, latė arba kapučino vidutinio dydžio)!

Kur? Subačiaus apžvalgos aikštelė (Subačiaus ir Maironio g. sankirta – Subačiaus g. 41).

II. THE OWLS

  Ši terasa yra šalia “Rupert” centro. Grill patiekalams čia tikrai negalėsi atsispirti! O atmosfera – 10 balų! Ne tik dėl gamtos (magiškų medžių aplink) ar gryno oro, bet ir dėl ten dirbančios komandos ir muzikos. Meniu gali rasti ČIA. 

Kur? Vaidilutės g. 79, Valakampiai. 

III. PANAMA FOOD GARDEN

Matyt nieko nenustebinau, pasiūlydama šią vietą. Bet man čia labai patinka. Jei dar nebuvai – tikrai patiks ir Tau. Gamtos oazė miesto džiunglėse!

Kur? Vykinto g. 17A.

IV. EL MERCADO 

Čia rasi tikrą Ispaniją Vilniaus širdyje. O geriausias dalykas – ne tik fantastiškas maistas, bet ir smėlis po kojomis. Todėl čia aš visada būnu BE BATŲ.

Kur? Didžioji g. 3, Vilnius.

V. TONYRESORT

Ok, gal čia ir ne visai Vilnius, bet labai šalia jo. Sakyčiau tai viena mylimiausių mano vietų. Nežinau, ar dėl to, kad šalia nedidelis ežeras, ar dėl fantastiško miško, kuris apsupęs terasą. Tiesiog man čia laaaaabai patinka! Toks… Trumpas pabėgimas nuo miesto šurmulio.

Kur? Anupriškiu kaimas 2, Anupriškės, Trakai.

Labai lauksiu ir Tavo atradimų. Ką gali žinoti, gal pasiūlyta terasa taps mano mėgstamiausia? Nes dar tiek yra ką aplankyti ir išbandyti!

logo