TERASŲ TOP 5 | VILNIUS 2019

Jau tapo tradicija, kad kiekvieną vasarą su Jumis dalinuosi terasų ir “open air” top’ais Vilniuje. Nes kai jau ateina laikas rinktis vietą, kurioje norėtum praleisti savo nuostabų vasaros vakarą – mažiausiai norisi gaišti laiką ieškant tos vienintelės.

Kaip visada tikiuosi, kad bent viena pasiūlyta vieta taps Jūsų vasaros mylimiausia. Nepamirškit ir Jūs su manimi pasidalint savo TOP. Tiesa, terasų eiliškumas visiškai atsitiktinis – visas jas labai mėgstu!

I. KITAS KRANTAS

Čia ne tik puikus vaizdas į Gedimino pilį, bet ir šokiai gryname ore – salsa, bachata, lindy hop! Visai neseniai atrasta vieta ir meilė iš pirmo žvilgsnio.

Kur? Žvejų g. 14, Vilnius 09310

II. SOFIJA BAR (VIEŠBUTIS “PACAI”)

Kai būnant Vilniaus miesto širdyje užsinori mažiau šurmulio, stilingo maisto ir tokios pat aplinkos – Sofija Bar tobuliausia vieta!

Kur? Didžioji g. 7, Vilnius 01128

III. PRANCŪZAI

Dar viena vieta, kurią atradau visai neseniai. Čia galima ragauti išskirtinius paukštienos patiekalus, kuriuos restorane gamina pagal istorinius prancūzų virtuvės receptus.

Kur? Algirdo g. 24, Vilnius 03218

IV. SUGAMOUR (VILNIAUS BERNARDINŲ SODE)

Puikiai tinka kavos petraukėlei po pasivaikščiojimo Bernardinų sode.

Kur? B. Radvilaitės g. 8A, Vilnius 01143

V. BRIUSLY

Galbūt paminėdama šią vietą kažkam nepasakiau nieko naujo, bet Briusly terasa man labai patinka ir ją atradau tik pernai.

Kur? Islandijos g. 4, Vilnius 01401

logo