TAIP NUO SAULĖS SAUGOSI ŠIUOLAIKINĖS MOTERYS

Saulė šviečia ne tik per atostogas, bet ir mieste. Pavyzdžiui, skubant iš vieno susitikimo į kitą! Todėl ties „NCTF-Reverse“ produktų linija mano grožio ritualai su FILORGA nesibaigia. Dabar papasakosiu apie visišką savo favoritą ir vasaros MUST HAVE kiekvienos moters rankinėje! Mažytį buteliuką. Tik nereikia apsigauti, nors jis ir mažas, bet laaaabai naudingas ir efektyvus.

Processed with VSCO with a6 preset

Tai kas čia per buteliukas? “UV-BRONZE MIST” veido dulksna! Ir kas ten jame slepiasi? Kai sužinosi, garantuoju, norėsi jį turėti:

– Dulksna turi labai aukštą SPF 50+ apsaugą, todėl saugo odą nuo žalingos UVA, UVB ir IR (Infraraudonųjų) saulės spindulių poveikio.

– Drėkina odą (užtikrina vandens balansą odoje ir suteikia jai skaistumą)

– Mažina raukšles (stimuliuojama kolageno gamybą)

– Apsaugo nuo pigmentinių dėmių atsiradimo (vitaminas PP reguliuoja melanino gamybą).

Apsauga maksimali – o naudojimas daugiau nei paprastas. Užtenka tik suplakti buteliuką ir papurški dulksną sau ant veido! Galiu pasakyti, kad puikiai pasiskirsto neapsunkindama odos, greitai susigeria ir nepalieka jokio lipnaus pojūčio. Aš ją naudoju bet kuriuo metu ir net tiesiai ant makiažo! Nerealiai patogu.

Tiesa, kvapas ne ką mažiau malonus – jei patinka baltosios lelijos, vanilės ir ambros aromatai, garantuoju purškiklį tikrai įsimylėsi. Tai štai kaip nuo saulės saugosi šiuolaikinės moterys! Manau jau žinai, kas tuoj taps tavo nuolatiniu vasaros palydovu.

Sukurta su FILORGA