MISS FANTASTIC | HALLOWEEN COSTUME

Halloween! Ar jau sugalvojai, koks bus Tavo kostiumas? Apie kostiumų nuomos punktus esu pamiršus jau seniai! Nes tam, kad sukurtum wow įvaizdį – nereikia daug investicijų. Tik idėjos, laiko, amazing make up meistrės Virgos Steiblytės (@vsteiblyte) ir plaukų stilistės Žanetos Vitkauskaitės (@zanetahairstylist).

Kartu su makiažo meistre Virga ne pirmus metus kuriam Helovino įvaizdžius. Šį kartą ieškojom įdomios idėjos, nes viskas atrodė matyta ir nuobodu. Šiuo metu grožio industrija pasiekė tokią stadiją, kai jos paslaugos yra beprotiškai brangios. Mano galva, moterys skiria tiesiog per daug laiko, pinigų, pastangų ir energijos puoselėdamos išorinį grožį, o kartu peržengia natūralumo ribas. Jei nepasitikėsi savimi, nuolat būsi susirūpinusi, pagiežinga, pavydi, nepadės nei grožio injekcijos, nei brangiausi kremai ar gražiausias makiažas.

Todėl šis įvaizdžis, kurį pavadinom MISS FANTASTIC – tarsi aliuzija į kartais tokį destruktyvų grožio kulto propagavimą. Be to, kartais sveika iš savęs pasijuokti ir nereikia to bijoti. Smagu, kad šį kartą prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo ir plaukų stilistė Žaneta.

SPAUDA:

tv3.LT: Po šiuo įvaizdžiu slepiasi žinoma Lietuvos moteris: ar sugebėsite atspėti?

zmones.lt: Simona Burbaitė virto „Mis Fantastika“: „Jei nepasitikėsi savimi, nepadės ir grožio injekcijos“

15min.lt: Šmėklinės socialiniuose tinkluose: kaip Helovinui puošėsi Lietuvos žvaigždės?

delfi.lt: Žinomi žmonės pasipuošė įspūdingomis Helovino kaukėmis: ar visus pavyks pažinti?

Puošiamės ir ruošiamės Make My Day makiažo dirbtuvėse

logo