SVARBIAUSIAS TAVO VERSLO SUSITIKIMAS SU SAVIMI

Nors iki 20 metų neturėjau žalio supratimo, koks neatsiejamas ryšys tarp sporto, mitybos ir emocinės būklės, šiandien atrodau taip, kaip visą gyvenimą norėjau. Po daugelio metų ieškojimų ir bandymų pagaliau gyvenu taikoje su savo kūnu. Bet tai nereiškia, kad aš nebesportuoju ar nesimaitinu sveikai. Dabar keliu sau naujus iššūkius ir tikslus ir skiriu dar daugiau dėmesio savo kūnui.

Manau pradedant pokyčiu yra labai svarbu nesusikoncentruoti tik į tai, kaip atrodai, kiek sveri ar kokia tavo klubų apimtis. Nesigėdyti savo kūno, nes atvaizdas veidrodyje – tavo asmeninė ir unikali istorija. Tik tu sprendi, kokią ją nori sukurti. Pamilk savo kūną ir rūpinkis juo. Už tave niekas kitas to tikrai nepadarys.

Moterys ir merginos dažnai man rašo laiškus klausdamos: „Kaip numesti svorį tik nuo šlaunų?“ arba „Kaip sumažinti klubų apimtį? Kaip sportuoti ir ką valgyti, kad svoris kristų tik nuo konkrečios vietos?“ Nesu asmeninė trenerė ar profesionali sportininkė, bet daugiau pasidomėjusi radau atsakymą – jei treniruosi tik vieną kūno dalį (šlaunis, rankas arba pilvo presą), nereiškia, kad svoris kris tik nuo tos vietos!

Visas kūnas reaguos į sportą, treniruotės tipą (intensyvumą) ir atliekamą pratimą, o ne tik viena kūno dalis ir tik ten mažės apimtys. Kadaise aš irgi maniau, kad jei darysiu 100 įtūpstų per treniruotę – neabejotinai apimtys sumažės tik šlaunų srityje. Bet tai tikrai nereiškia, kad būtent šlaunyse riebalai degs, o visos kitos kūno dalys liks nepakitusios.

Mūsų organizmas labai sumanus, jis pats praneš, kad turi keisti gyvenimo būdą. Mano patarimas, kuris tave motyvuos, jei pritrūksi noro sportuoti – po kiekvienos treniruotės užsirašyk, kaip jauteisi. Tada kiekvieną kartą, kai tingėsis sportuoti, galėsi atsiversti užrašus ir prisiminti, kokia puiki buvo savijauta po treniruotės. Norėdama nepraleisti treniruotės (dėl to, kad tingi) įsivaizduok, jog tai pats svarbiausias tavo verslo susitikimas su savimi. Manau žinai, kad vadovai be svarios priežasties niekada neatšaukia susitikimų.

logo