SUN X TAN | TAI GAL PAGALIAU BUS VASARA

Okey, saulės birželį ir liepą Lietuvoj gal ir nebuvo daug, bet turiu viltį, kad ji tikrai dažniau džiugins rugpjūčio mėnesį. O jei ne – tada kraunuosi lagaminus ir lekiu kur nors prie viduržemio jūros (tiesa, ar taip ar taip su Matu planuojam ten atostogas). Bet vis tiek saulės taip norisi ir čia.

Tik kai jau kalbam apie saulės vonias ir įdegį (nesvarbu tu Lietuvoj, ar Egipte) man iškart pirma mintis apie apsauga nuo saulės (žalingų UVA, UVB ir infraraudonųjų saulės spindulių). Nes čia tas pats kaip ryte dantų neišsivalyti. Tik labiausiai erzinanti mintis – teptis baltą kremą, kuris taip sunkiai įsigeria ir paskui viskas limpa, ypač smėlis… Ir iškart apsauga nuo saulės pasidaro kančia ir dažnai kremo net netepi.

Dėl to tikrai nemažai domėjausi apie apsaugą nuo saulės. Ir dalinuosi, kol kas geriausiu savo atradimu – SVR SUN SECURE purškiamoji veido ir kūno dulksna! Nes man atrodo, kad mažiau SPF 30 net nėra, ką kalbėt. Juk mes daug būnam grynam ore ir dažna nesusimąsto apie saulės poveikį odai. Žinau, kad oda tikrai turi atmintį, kuri vėliau gali pasireikšti, pavyzdžiui, per pigmentines dėmes. Apsauga nuo saulės man yra elementari apsauga nuo nudegimo, nes pažeidimai odoje yra negrįžtami, todėl renkuosi SPF 50+.

Dabar maža mada būt suskrudusiai kaip skrudintas batonas. Aišku, kokio stiprumo priemonę pasirinkti, priklauso nuo fiziologinių savybių ir odos tipo, todėl kiekvienas turime individualiai į tai atsižvelgti. Šitos dulksnos purškimą būtina pakartoti kas 2-3h, kad apsauga būtų tikrai efektyvi.

Tinka mažiems vaikams ir subalansuota (net) vyrams. Patikėk, aš tikrai žinau, kaip sunku įkalbint vyrus kažką teptis, nes, pavyzdžiui, Matą patepti kokiu tai kremu nuo saulės – misija neįmanoma. Bet šitą… pats prašo papurkšti! Labai patogu pliaže (galima purkšti net ant drėgnos odos, kremas atsparus vandeniui) ar šiaip sportuojant lauke (greitai susigeria, nepalieka riebumo, lipnumo pojūčio). Dulksna tikrai gerai pasiskirsto neapsunkindama odos.

Kaip ir sakiau, kremai ir pieneliai nuo saulės – atgyvenęs reikalas. O čia prašau – nei trinti, nei tepti reikia. Visiškai MUST HAVE vasaros dalykas.

Sukurta su SVR