SUMMER GLOW MAKE UP | JEFFREE STAR

Gali pamiršti įprastą veido kontūravimą, nes šiandien strobing’as turėtų būti tavo geriausias draugas. Tai šio sezono topų topas! Ir nesvarbu, kokia šventė belauktų (gimtadienis, išleistuvės, krikštynos ar vestuvės) – tikriausiai nėra moters, kuriai netiktų highlighter’is, kuris ir sukuria švytėjimo efektą.

Tokiu būdų odai suteikiamas skaistumas, gaivumas ir aišku, pabrėžiami gražiausi veido bruožai. Manau ypač vasarą  highlighter’is MUST HAVE priemonė. Juo galima „strobinti“ iškiliausias veido vietas – kaktą, skruostikaulius, po antakiais, smakrą, virš lūpos ir nosį. Tik aišku, nereikėtų persistengti, kad netyčia nepavirstum Kalėdų egle.

Visai neseniai man teko galimybė padirbėti su makiažo dirbtuvių MakeMyDay įkūrėja ir viena geriausių makiažo meistrių Lietuvoje Rūta Pakeltyte. Jos talentas kalba pats už save, o šepetėliai – daro stebuklus.

Kaip tik su Rūta diskutavome, kokia yra tikroji makiažo paskirtis? Ogi padaryti moterį gražesnę, nei ji yra be makiažo (juk iš tikrųjų). Ir kad pakilusi nuo makiažo kėdės moteris ne tik atrodytų, bet ir jaustųsi gražesnė. Nes kitaip kam gražintis??

Būtent šiam švytinčiam makiažui Rūta naudojo Lietuvoje ką tik pasirodžiusią, ir vieną unikaliausių kosmetikos kompanijų pasaulyje apskritai – Jeffree Star. Dar visai neseniai rašiau apie Jeffree Star lūpų scrub’ą, kurį turbūt galėčiau iš karto visą suvalgyt šiandien vietoj blynų! 100% vegan, paraben ir gluten-free reikalas, tai tikrai galima ragaut. Ir visa Jeffree kosmetika yra tokia (be to, ji nebuvo testuojama su gyvūnais)!

Labiausiai man patiko tai, kad Jeffree Star kosmetika yra itin pigmentuota ir gerai išsilaiko. Mano favoritai:

– Žinoma highlighter’is, kuriam, tiesa, tikrai galioja taisyklė “mažiau yra daugiau”.

– Nepermatomos tekstūros ilgai išliekantys skysti matiniai lūpų dažai (sudėtyje irgi nėra jokių parabenų ir glitimo) – mano mėgstamiausi atspalviai: Mannequin ir Celebrity Skin.

Šiam makiažui Rūta naudojo:

Highlighter’is – Skin Frost “Peach Goddess”

Akių šešėlių paletė – “Androgyny”

Matiniai lūpų dažai – “Mannequin”

Jeffree Star kosmetiką, kaip ir nuostabiąją Rūtą rasi MakeMyDay.

Sukurta su MAKE MY DAY