STOP STRESUI

Anksčiau labai išgyvendavau, jei įvykiai klostydavosi ne pagal mano planą arba iš viso nepasisekdavo. Buvau linkusi save kaltinti ar net priekaištauti, kad galėjau pasistengti labiau ir padaryti geriau (labutis, panele perfekcioniste). Buvo laikotarpis, kai dienos užduočių sąrašas užimdavo visą užrašų knygelės puslapį. Tikriausiai įtari, kaip jausdavausi ir sau priekaištaudavau, kai baigiantis dienai darbai būdavo neatlikti.

Man patiko labai protingos ir įkvepiančios moters Oprah Winfrey žodžiai: „Mąstyk kaip karalienė. Karalienė nebijo nesėkmės, nes tai – tik dar vienas akmuo tavo gyvenimo kelyje.“ Po nesėkmės geriausia ne nervintis, o savęs paklausti, koks kitas teisingas žingsnis?

Prisimenu, kai mano brangi draugė Jovita vietoj kaltinimų pasiūlė pradėti save girti už bent vieną per dieną atliktą svarbų darbą. Ir prasidėjo stebuklų metas (ačiū tau, miela drauge)! Vieno darbo taisyklė iki šiol man padeda išlikti geros nuotaikos, ryžtingai ir disciplinuotai. Jei ir tu panašiai jautiesi, dienai skirk vieną užduotį (net šeštadieniui) ir atlik ją. Patikėk, aplankys nuostabus pergalės jausmas. Ir visai nesvarbu, tai bus spintos revizija ar svarbus laiškas darbdaviui.

Atradau, kad gyvenime tinka dėsnis – SVARBU IR SKUBU (atsakyti į skambutį, parašyti elektroninį laišką ir t. t.), ir kitas – SVARBU IR NESKUBU (paskaityti kokybišką knygą, susitikti su drauge, pradžiuginti mylimąjį ir t. t.). Kaip manai, kam reikėtų teikti pirmenybę? Ilgą laiką SVARBU IR SKUBU man buvo pirmoje vietoje, tačiau ilgainiui supratau, kad svarbiausia SVARBU IR NESKUBU.

Tačiau kad ir kaip norėtume ir gerai būtume susiplanavę laiką ir darbus, vis tiek neišvengsime netikėto streso, o ypač prieš egzaminus, kurie tiek studentams, tiek moksleiviams, tiek ir visiems kitiems dirbantiems (kuriems kasdieniai deadline‘ai – tarsi savotiški egzaminai), kelia susirūpinimą.

Ir tik neseniai pajutau, jog reikia papildomos energijos net tik kūnui, bet ir protui. Todėl jau kelias savaites naudoju veganišką ir ekologišką „Organic Lion‘s Mane” plataus spektro aukščiausios maistinių medžiagų kiekį turintį vitaminų derinį.

Kodėl pasirinkau medicininius grybus? Turiu kelis atsakymus. Tai viena iš galingiausių natūralios medicinos tradicijų. Be to, saugu naudoti bet kokiame amžiuje ir prie daugelio ligų, o MUSHROOMS4LIFE yra vieni iš labiausiai patyrusių ir aukščiausią kokybę siūlančių medicininių grybų gamintojų visame pasaulyje. Šie papildai yra sertifikuoti vienu griežčiausių Didžiosios Britanijos sertifikatu Soil Association, kuris parodo, kad gaminyje nėra potencialiai žmonėms ar aplinkai kenksmingų medžiagų.

Be to, noriu Tau ir Tavo draugei padovanoti pasirinktą MUSHROOMS4LIFE maisto papildą. Ką reikia padaryti sužinosi mano instagram’e. Lauksiu Tavęs ten!

MUSHROOMS4LIFE maisto papildus rasi www.biovaistine.lt

Reklama sukurta su biovaistine.lt

logo