SOS PAGALBA VEIDO ODAI | SKIN-PERFUSION BOOSTERS

Prisipažinsiu, grįžti iš + 33 į Lietuvą yra reikalų… Organizmui šioks toks šokas, bet šiandien jaučiuosi jau visiškai OK, nes saulės žiūriu ir čia netrūksta! Netrūko ir ten. Oi kaip netrūko… Kol buvom Tailande (jau paskutinėmis dienomis) su Matu net juokiamės, kad jei kas išgirstų kaip skundžiamės, kokie esam pavargę nuo saulės – nuduotų mums kultūros.

Bet iš tikrųjų tiesa tokia – saulė vargina. Ir dar kepina. Nors per atostogas tikrai neleidau sau gulėti paplūdimyje nuo ryto iki vakaro ir degintis (apskritai, nesuprantu to gulėjimo ir jo nemėgstu). Kaip tik – kiek įmanoma, be didelių pastangų, vengiau saulės, o  kepurė, akiniai, kremai  – su manim visur kasdien. Bet tu vis tiek pavargsti. Ir ypač Tavo odo.

Pravertė visos mano tobulos atosotogų kosmetinės priemonės, kurias vežiausi su savimi. Dar Tailande nusipirkau purškiamą kokosų aliejų kūnui, veidui ir plaukams, bet kai viešbučio kambaryje nakčiai įjungėm konidicionierių ir nustatėm 23 laipsnius temperatūros – kitą rytą jį radau sustingusį. Suparatau, kad čia šiltųjų šalių grožio priemonė, tai į Lietuvą jo net nesivežiau.

Tai va, grįžusi supratau, kad nors tas įdegis labai gražus – bet oda smarkiai išsausėjo. Aišku, kūnu pasirūpinsiu su aliejais, o va kaip veido odą palepinti po saulės vonių – buvo klausimas. Šiaip apie kremus, serumus, kaukes, visokius ten purškalus padedančius atsatyti veido odos drėgmę esu skaičiusi nemažai. Bet apie tokią extra pagalbą, kaip korekcinis koncentratas sužinojau visai netyčia.

Pasidarė smalsu, kuo koncentratas skiriasi nuo serumo (gal ir tau iškils toks klausimas). Taip, jie turi daug panašumų (abu tepami prieš kremą, suteikia intensyvų poveikį, lengvai įsigeria, yra takūs), bet, pavyzdžiui, serumas naudojamas visus metus, jame yra didelė ingredientų įvairovė, o koncentrato sudėtyje naudojami tik keli itin veiksmingi bei stipriai koncentruoti ingredientai. Todėl tokie koncentratai naudojami tik 1-3 kartus per metus. Kursą sudaro 3×10 ml buteliukai, kurie aktyvuojami vienas po kito, o jų dviejų fazių pakuotė – speciali, todėl kaskart atidarius buteliuką produkto formulė yra 100% aktyvi.

Kitaip sakant, tai yra toks staigus, aukšto efektyvumo ir ilgalaikio rezultato kursas, kuris suteikia stipriausią korekcinį poveikį odai. Per trumpą laiką pakoreguojama tam tikra odos problema. Pavadinčiau tai SOS pagalba veido odai.

Nieko nelaukus išbandžiau HYDRA-BOOSTER drėkinamąjį koncentratą iškart po kelionės, vasario 26 dieną (grįžau vasario 23), baigiau kovo 7 dieną, nes vieną buteliuką reikia sunaudoti per 10 dienų. Todėl ir yra tokia maža pakuotė (10 ml). Šiandien – kovo 15 diena ir aš džiaugiuosi putlesne, minkšta ir pridrėkinta oda! Tokia net “prisirpusia”. Atrodo toks mažytis buteliukas, bet daro tokius stebuklus. Vau!

Naudojimas toks pat paprastas kaip ir tepti drėkinamąjį veido kremą. Svarbu pirmu atidarymu nuspausdi dozatorių, kad veikliosios medžiagos susimaišytų (iki aktyvavimo jos yra izoliuotos nuo kitų medžiagų, kad neparastų efektyvumo) – reikia išgirsti trakštelėjimą. Tada prieš kiekvieną naudojimą maždaug 10 sekundžių aktyviai paplakti buteliuką, kad susimaišytų ingredientai iš abiejų buteliuko sekcijų.

Koncentratą paskirstau ant švarios veido odos ir kaklo kiekvieną rytą ir vakarą prieš tepdama kremą. Visada leidžiu įsigerti apie 10 minučių prieš tepdama kitą odos priežiūros priemonę.

HYDRA-BOOSTER drėkinamojo koncentrato sudėtis:

– 2,5% hialurono rūgštis (2% aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis + 0.5% ypatingai žemos molekulinės masės hialurono rūgštis)

– 0,5% NP keramidas

Kokie dar booster’iai yra: 

TIME-BOOSTER – raukšlės

BRIGTH-BOOSTER – švytėjimas

LIFT-BOOSTER – stangrumas

BALANCE-BOOSTER – riebi oda

Tiesa, HYDRA-BOOSTER priklauso profesionaliai Skin Perfusion linijai, todėl korekcinių koncentratų ieškokite ne vaistinėse ar “Kristianose”, o www.filorga.lt bei FILORGA partnerių klinikose.

Sukurta su FILORGA

logo